...

Valenza ile çocuklar daha modern ve aktif olacak

Valenza çocuk koleksiyonu5 sene önce tekstil dünyasına adım atan Valenza, çocuk giyim sektörünün öncülerinden olma yolunda emin adımlarla ilerliyor

Çocuk giyim sektörünün önemli ve genç markalarından biri olan Valenza, bu sene de hızlı yükselişine devam ediyor. 2003 yılında tüketiciyle buluşan ve günden güne bilinirliliği artan marka, en büyük çocuk giyim markalarının arasında yer alıyor.

Çocuk giyiminde en son trendleri takip eden ve koleksiyonlarına bu trendlere göre yön veren Valenza, ürünlerinde kaliteyi ön planda tutuyor. Ülke çapında birçok bayisi olan marka ayrıca Rusya, Türki Cumhuriyetler, Balkan Ülkeleri, Kuzey Afrika ve bazı Arap ülkeleri de olmak üzere 30 ülkede tüketicisi ile buluşuyor.

Özellikle doğal elyafların kullanıldığı ürünleriyle çocukların günlük giyim ihtiyacını karşılayan Valenza, yetişkin ürünlerine kıyasla daha çabuk yıpranan çocuk kıyafetlerinde kaliteyi sürekli kılmak adına çok titiz davranıyor. Defalarca yıkanmasına rağmen özelliğini yitirmeyen ürünler hazırlayan marka, ayrıca ürettiği ürünlerin çocuk sağlığına doğrudan veya dolaylı olarak zarar vermemesine de dikkat ediyor. Sektör içerisinde farklı bir yeri olan Valenza, fiyat rekabetinden uzak kalırken; ürün nitelikleri ile müşterileri tarafından tercih edilen bir marka.

2 – 15 yaş arasındaki çocuklara günlük kullanımlarında hizmet etmek üzere rahat ve rengarenk koleksiyonlar üreten marka, “biz hep çocuk kalacağız!” sözü vererek geleceğe işaret ediyor. Çocukların renkli dünyasına sunduğu ürünler ile toplumun en önemli bireylerine hizmet etmekte olan Valenza, sektörün içinde farklılığı ile devlerden biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Valenza çocuk koleksiyonu
Valenza çocuk koleksiyonuBenzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.