...

Tommy Hilfiger Denim ile yılbaşı partisinde gözler üzerinizde olacak!


Hilfiger Denim, her biri Amerika ve Avrupa tarihinin ikon haline gelmiş dönemlerinden ilham alınarak hazırlanmış koleksiyonunda yer alan Heritage temasında erkekler “James Dean” havasına bürünürken; genç kızlar ise “Marilyn Monroe”nun eşsiz pırıltısını taşıyor.

Özgür ve yenilikçi ruhların markası Hilfiger Denim, kadın ve erkek koleksiyonları ile yılbaşı partisinde gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak. Tarihi kostümlerin yeniden yorumlanarak beğeniye sunulduğu Forest’ın temelinde ise gösteriş yatıyor. Kapitone ve kadife üzerine işlemeler, danteller ve simler ile Forest teması, Hilfiger Denim’in geçmişe özlemini yansıtıyor.

Hilfiger Denim Sonbahar-Kış 2007 Koleksiyonu’nun ilham aldığı üçüncü teması Ocean, Amerikan tarihinin en ihtişamlı döneminden besleniyor. İç Savaş sonrası ulusa yayılan kutlama coşkusuyla kenara koyulan savaş üniformalarının yerini, erkekler için pırıltılı madalyalar ve kadınlar için hoş süslemeler ile hazırlanan koleksiyon alıyor.

Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.