...

2023`e Hikayeler XVIII Re-Tox Yıldırım Mayruk

YILDIRIM MAYRUK '2023'E HİKAYELER' DEFİLESİ

Yıldırım Mayruk Moda Laboratuvarı, şehit aileleri ve burslu öğrenciler yararına ’2023′e Hikayeler-XVIII Re-Tox 2008 Yaz Dikiş Koleksiyonu’ başlığıyla moda defilesi düzenledi.

İnönü Vakfı ve Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı (ANAÇEV) işbirliğiyle şehit aileleri ve burslu öğrenciler yararına düzenlenen Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal’ın defilesi, Swissotel’de Başkentli moda severlerle buluştu.

Defileye, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in eşi Semra Sezer ile İnönü Vakfı Başkanı Özden Toker, Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı Başkanı Ayla Hatırlı, gazeteci Emin Çölaşan ve eşi Danıştay Başsavcısı Tansel Çölaşan da katıldı.

Açılışında ”laiklik ve laik gençler yetiştirilmesi” mesajı verilen defilede, İnönü Vakfı Başkanı Toker ile ANAÇEV Başkanı Hatırlı, Mayruk ve Şansal’a eğitime destek plaketi verdi.

Yıldırım Mayruk da Sezer’e çiçek sundu.

Sezer ise defilede emeği geçenlere teşekkür ederek, Mayruk ve Şansal’ı eğitime verdikleri destekten dolayı kutladı.

Çevreye vurgu yapılan ve ”Cumhuriyetin 100. yılına dek sürmesi hedeflenen çağdaş, küresel ve alımlı Türk kadınının güncelleşen formatının, popüler belgelerle sunulduğu” belirtilen defilede, Ana Popovic, Bilge Kara, Chantal Bruiju, Deniz Pulaş, Ebru Öztürk, Ebru Ürün, Monika Mouhartova, Nur Gümüşdoğrayan, Özge Ulusoy, Pınar Tezcan, Tanya Lytuynova, Tülin Şahin ve Rebecca Ayoko, Yıldırım Mayruk Moda Laboratuvarının tasarımlarını podyumda sergiledi.

Defilenin sonunda Greenpace’in ”Nükleer Masala İnanma” yazılı afişi gösterildi.

Defileden elde edilen gelirin, burslu okuyan 250 öğrenciye gönderileceği kaydedildi.

YILDIRIM MAYRUK '2023'E HİKAYELER' DEFİLESİ
YILDIRIM MAYRUK '2023'E HİKAYELER' DEFİLESİ
Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.