...

Columbia ürünleri bahara hazır

Dünyanın bir numaralı outdoor giyim markası Columbia, yeni sezon koleksiyonunda teknoloji ve rahatlığı bir arada sunuyor.

Columbia yeni sezon erkek gömlek ve t-shirtleriColumbia yeni sezon erkek gömlek ve t-shirtleri

Bu sezon fonksiyonelliği ile göz dolduran koleksiyon, outdoor aktivitelerinde güneşin zararlı etkilerinden koruyan ve ısı değişimlerinden etkilenmeyi önleyen Omnishade teknolojisine sahip ürünler sunuyor. Outdoor’da daha rahat hareket etmeyi sağlayacak teknik ürünlerin yanı sıra kolay temizlenebilen kumaşlar da kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu özellikler hem kıyafetlerde hem de ayakkabılarda yer alıyor. Koleksiyonda ayrıca Techlite özelliğine sahip ayakkabılar darbe emici özelliği ile ön plana çıkarken, hafifliği ve dayanıklılığı ile de tercih ediliyor.

Columbia yeni sezon erkek gömlek ve t-shirtleriColumbia yeni sezon erkek gömlek ve t-shirtleri

Her sezonda olduğu gibi bu sezon da çizgilerindeki sadeliğe önem veren Columbia, fishing ve sailing gruplarını da koleksiyonuna ekleyerek ürün gamını genişletiyor. Erkek koleksiyonunda, seyahat sırasında kullanım kolaylığı sağlayan buruşmayan kumaşlardan yapılmış ürünler, fonksiyonel cep detayları ile ilgi görüyor. Kadın koleksiyonunda rahat detaylar, hafif kumaşlar baharı müjdelerken, çanta ve aksesuarlarda sportif çizgiler ön plana çıkıyor. Canlı renklerin ön planda tutulduğu koleksiyonda yer alan Omnishade teknolojili ürünler bu sezon sportif bayanların bir numaralı tercihi olacak.

Tüm koleksiyonda yüzde 50 dönüşümlü polyester kullanan marka, çevreye verdiği önemi bir kere daha vurguluyor. Rahat giyimden hoşlananlar bu sezonda da Columbia’da aradığını bulacak.

Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.