...

Yağmurlu günlerde Mithat Selection

Erkek giyiminin seçkin markası Mithat Selection , güz yağmurlarını karşılamaya hazır.

Havaların ne sıcak-ne soğuk gittiği şu günlerde, erkek giyiminde ideal seçim; ince pardösüler ve montlar…

Mithat Selection’un, yağmurlu havalar ve serin günler için hazırladığı pardösü ve montlar, hem klasik hem de modern bir çizgi taşıyor. Uzun pardösüler, klasik takımların üzerinde şık ve kaliteli bir tarz yaratırken, spor giyinmeyi seven beyler için ise ince ve hafif kumaşlardan hazırlanan yağmurluklar, modern ve genç bir görünüm sağlıyor.

Hızlı yaşama ayak uyduracak şekilde tasarlanan yağmurluklara uygulanan nano-teknolojik işlemler, bu ürünlere su ve rüzgar geçirmezlik, kırışmazlık gibi özellikler kazandırdı. Ayrıca, yağmurluklar, kaban boyunda olduğu için araba kullanırken pratik ve rahat. Uzun, kumaş pardösüler ise takım elbiseleri tamamlıyor ve şıklığıyla Mithat Selection farkını gözler önüne seriyor.

Mithat Selection tasarımcıları, erkek giyiminde son yıllarda, klasik-spor gibi keskin ayrımların ortadan kalktığını belirterek her iki tarzın da kullanılması gerektiğini vurguluyor. Sonbaharı şık karşılamak isteyenlerin hem pardösü hem de kısa yağmurluklardan hoşlanacağını ifade ediyorlar.

 

Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.