...

Tita : 2007-08 Sonbahar – Kış

Tita, 2007 – 2008 sonbahar-kış koleksiyonuyla her zaman olduğu gibi bu sezon da şıklık rüzgarı estirecek. Tita, yeni sezonu değişen siluetler ve siyah paletinin hakim olduğu tasarımlarla karşılıyor. Emprime jarse ve saten modellerinin yanı sıra düz örmeler ve değişik kup detaylı modeller yeni sezonda ön plana çıkıyor. 60’lı yılların trapez kesimli elbiseleri ve grafik desenleri ise nostaljik hatlarıyla öne çıkıyor. Tita’nın Sonbahar – Kış koleksiyonunda parlak kırmızı, saks, fuşya ve yeşil gibi yeni ve cesur renkler de kendilerine yer buluyorlar.

Dinamik ve modern bayanların tercihi Tita, 2007-2008 sonbahar-kış sezonuna özel hazırladığı koleksiyonunda birbirinden şık kıyafetlere yer veriyor. Tita’nın yeni koleksiyonunda değişen siluetler ve siyah paletinin hakim olduğu seçenekler dikkat çekiyor. Elbiseler yeni sezonda adeta altın çağını yaşıyor. Emprime jarse ve saten modellerinin yanı sıra düz örmeler ve değişik kup detaylı modeller ön plana çıkıyor. 60’lı yılların trapez kesimli elbiseleri ve grafik desenleri ise bu sezonun göz alıcı alternatifleri arasında bulunuyor.

Tita’nın sonbahar-kış koleksiyonundaki yeni ve cesur renkler sezonun olmazsa olmazları arasında. Parlak kırmızı, saks, fuşya, yeşil en kuvvetli tonları ile karşımıza çıkıyor. Dokulu siyah parlak kumaşlar ile deri ve rugan görüntüleri sezonun önemli trendi olarak koleksiyonda yerini alıyor. Rugan trechcoatlar, hight-tech parlak yüzeyli kumaşlar ile hazırlanan pantolonlar dikkat çekiyor. Yüksek belli etekler, masküler kesimli bol paçalı pantolonlar, gömleklerde volümlü kollar ve büzgüler yeni sezonda şık bayanlara eşlik ediyor.

Farklı hayvan görünümlerine sahip baskılar, hem dokularda hem de üstlerde motif olarak kullanılıyor. Koleksiyonda sezon trendini yansıtan önemli görüntülerden bir diğeri ise “triko örgülü” parçalar. Triko elbiseler ve tunikler soft tiftik çizgili düz triko üstler ve uzun hırkalar içimizi ısıtıyor. Antrasit ve grinin tonları, bu sezon da devam ediyor. Jean pantolon, etek ve ceketler değişik kesimleri ve detayları ile koleksiyonun tamamlayıcıları arasında bulunuyor. Aksesuarlarda ise XL çantalar, hayvan motifli kolyeler, renkli bilezikler ve Oxford modeli ayakkabılarla sezon görüntüsü tamamlanıyor.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.