Mudo Collection 2007/08 Sonbahar Kış

Mudo Collection kadını 2007/08 Sonbahar Kış Sezonunda sahip olduğu star ruhunu sofistike bir tavırla devam ettiriyor. Mudo collectıon 2007/08 sonbahar kış koleksiyonunu görmeden alışverişe başlamayın, şıklık yarışının öncüsü siz olun!!!

Mudo Collection kadını yeni sezonda sahip olduğu star ruhunu sofistike bir tavırla devam ettiriyor. Koleksiyona yansıyan altın ve gümüşün yükselişi, kamuflajın geri dönüşü, birbirini tekrar eden desenler, çiçek motiflerinin her çeşidi, Mudo Collection sonbahar kış koleksiyonunda birbirinden farklı model ve kesimlerde karşımıza çıkıyor. Feminenliği maskülenliğin içinde keşfedecek Mudo Collection kadını, ceket pantolon takımları, çok bol ve pileli pantolonları, binici ceketleri, apoletleri ve erkeksi aksesuarları ile farklı ve iddialı tavrıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Ayrıca her türlü ekosenin, yün karışımlı kumaşların, jarse ipek ve kotonların, saten görünümün, parlak yüzeylerin kullanıldığı; A , V ve göğüs altından kesilmiş formlardaki elbiselerde, termal taytlarda, pantolon ve şortlarda, yumurta formunda eteklerde tüm farklılığıyla karşımıza çıkıyor.

Dar pantolonlardan sıkılanları ise Mudo Collection’ın 07/08 sonbahar kış koleksiyonunda çok bol ve pileli pantolonlara geçişleri için güzel sürprizler bekliyor. Dış giyimde ise yine trenchcoat ve ağır parka alternatifleri ile mantolarda iki düğmeli kruvaze biçimler yağmurlu günlerde vazgeçemediğiniz alternatifler arasında yer alıyor.

Mudo’nun 07/08 Sonbahar Kış koleksiyonunda renk olarak grinin açıktan koyuya olan her tonu, siyah beyaz birlikteliğinin geri dönüşü, kırmızı, şişe yeşili, ekru, parlament ve safran rengi, bordonun, mavinin ve morun siyaha yakın en koyu tonlarını birbirinden şık modellerde göreceksiniz.

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar