...

Koçak Gold kolye uçları

Koçak Gold kolye uçlarıHavanın ısınmasıyla hafifleyen kıyafetleri tamamlamak için mutlaka bir aksesuar gerek. Koçak Gold sizin için bu ayrıntıyı düşündü, doğanın sihirli güzelliklerini aksesuara dönüştürdü.

Koçak Gold yaz koleksiyonu birbirinden renkli ve canlı tasarımlarla bayanların boynunda çiçek açıyor. Mineli işlemeler ve zarif desenlerden oluşan şık kolye ucu ve zincirler özellikle dekolte kıyafetler ve günlük tişörtlerinizle mükemmel bir kombin oluşturuyor. Yaz için tasarlanan özel koleksiyonu Koçak Gold’un asil tasarım çizgileriyle birebir örtüşüyor.

Mine işlemeli tasarımlar, canlı renklerle doğa figürlerinin uyumlu buluşmasını takılara taşıyor. Yunus, kelebek, yıldız ve balık şekillerinden ilham alınarak tasarlanmış kolye uçları, uyumlu altın zinciri ile bayanlara hem şık hem de kullanışlı bir alternatif sunuyor.

Tüm yaz boyunca boynunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz kolyeler her kıyafetinizle de uyumlu olma özelliği taşıyor. İsterseniz bir kot ve tişört üzerine, isterseniz de dekolte bir kıyafetle rahatça kullanabilirsiniz.

Yazın rahatlığı ve aktifliği içinde, sizi sıkmayacak ve keyifle kullanacağınız Koçak Gold yaz koleksiyonu takıları arasından herkese uygun bir ürün mutlaka vardır.

Koçak Gold kolye uçlarıKoçak Gold kolye uçları
Koçak Gold kolye uçları

Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.