...

Puma’dan yepyeni bir koleksiyon… Motorsport Kolleksiyonu

Dünyaca ünlü spor markası Puma, Motor Sporları İlkbahar 2008 Koleksiyonu’nu Red Bull’un Toro Rosso ve de Ducati takımları için hazırlanmış yeni ürünler ile genişletti.

Motor sporlarının en popüler takımlarından Ferrari için hazırlanan ürünlere ek olarak gelişen bu yeni ortaklıklarla PUMA çizgisi, farklı stiller ve yepyeni tasarımlarla genişleyerek, motor sporları ruhunu eşsiz bir moda noktasına taşıyor. PUMA Motor Sporları Koleksiyonu’na katılan her yeni ürün, köklerini hız ve performanstan alan ve PUMA tarzıyla kaynaşan çizgileriyle her yerde giyilebilecek özel bir stil yaratıyor.
PUMA ile 2007 başında anlaşan Red Bull Racing Takımı, kendisi için tasarlanan ilk koleksiyonu da bu bahar almış oldu. Koleksiyonun ana parçalarından olan STR Biker Jacket, dar kesimi ve asimetrik çizgileriyle iyi görünmek için yeterli bir stil sunuyor. Merkezden uzaklaşan fermuarı ve omuzdaki işlemeli PUMA logosuyla dikkat çeken bu ürünün katlamalı yaka dökümünde de Red Bull’un Toro Rosso ikonu yer alıyor. Fermuarlı cepleri ve akıcı çizgileri ile dikkat çeken model, minimalist bir görünüm sunarken aynı zamanda da detayları öne çıkarıyor.

STR Rock Cat ayakkabı modeli, tam bir Rocker tarzı
60’ların İngiliz motorcu rocker’larından esinlenerek tasarlanmış STR Rock Cat ayakkabı modeli, bu rocker’ların paspal, erkeksi kötü çocuk imajını yorumluyor. Kendine özgü tarzları ve yetenekleriyle söz konusu motorcuları çağrıştıran Scuderia Toro Rosso takımını da simgeliyor.

Hız tutkunlarına PUMA’dan Ferrari esintileri
Motor sporlarının enerjisini yansıtan Ferrari koleksiyonu, bu enerjiyi ve özel stilini arayanları cezp etmeye devam ediyor. Oldukça geniş kullanılan Ferrari logo silueti ve buna kontrast yaratan düz tasarımı ile Ferrari Polo model t-shirtler, tarz arayanların gözdesi oldu. Bu modelle uyum içindeki Bayan Ferrari Vintage Şapkası, araba yarışının sadece bir hobi olduğu geçmiş yıllara da bir gönderme yapıyor. Üstte bulunan ince zarif Ferrari logosu ve de yanlardaki doku ile bu özel şapka, Polo modeli ve diğer Ferrari ürünleri ile uyum içinde bir bütünlük sunuyor.

Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.