...

Columbia ile “kayak keyfi” başlıyor

Columbia 'da kayak keyfi

Columbia 'da kayak keyfiOutdoor tutkunlarına özel bir itinayla çalışan Columbia, etkileyici bir görünüm ve üstün özelliklere sahip koleksiyonuyla tepeden tırnağa herkese hitap ediyor. Kayak tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özellikteki kıyafetler, soğuğa ve neme karşı meydan okuyor.

Aktif hayatı sevenler ve rahat giyimden hoşlananlara şık kıyafetler, mükemmel kullanım içinse mükemmel ayakkabılar üreten Columbia, yeni kıyafet ve ayakkabı koleksiyonuyla kadınlarına hoş bir stil, erkeklere ise rahalıkla birlikte şıklık kazandırıyor.

Teknoloji alt yapılı, performansa dayalı, su geçirmeyen ve nefes alan Columbia ürünleri ile kayak keyfinizi arttırın!
Maksimum nefes özelliğindeki ceketleri, su geçirmez yapıya sahip kumaşları ve soğuğa karşı yalıtım özellikleriyle yeni kayak koleksiyonu kayak zevkini sorunsuz yaşamanız için geliştirildi. Pantolondan bereye, ayakkabıdan monta kadar tüm ihtiyaçlarınızı gelişmiş özelikli ürünlere sahip Columbia’da bulacaksınız. Columbia, Sonbahar-Kış koleksiyonu ile outdoor tutkunlarının bütün beklentilerini karşılayacak.

Columbia kayak aksesuarlarıColumbia kayak aksesuarlarıColumbia kayak aksesuarlarıColumbia kayak aksesuarları


Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.