...

Beta 2007-08 Kış Sezonunda “Kendine Güveniyor.”


Dünyada 2007/08 Sonbahar-Kış sezonuna yön veren trendlerden gizem ve zerafet, BETA’da kadın üzerinden işleniyor. Kadının dişiliğini ön planda tutarken, erkek koleksiyonun da onları tamamlayıcı zarif ve şık çizgilerle birleştirmesi sezonun en önemli noktalarından. Cazibe ve feminite üzerine kurulu koleksiyonlar, kendine güveni ve baştan çıkarıcılığı simgeliyor.BETA “tutku” temasını verdiği koleksiyonunda kadının çekiciliğini ön plana çıkaran tasarımları ve renkleri tercih ederken, her zamanki BETA rahatlığından ödün vermiyor ve sezonun trendlerini koleksiyonlarına taşımaya devam ediyor.

Feminiteyi ön planda tutan BETA, kadınsı detayları sadece ayakkabıyla değil, çantalar ile de vurguluyor. Özellikle kendi tarzını yaratmak ve tüm bir kış sezonu boyunca fark ettirmek isteyenler için BETA abiye koleksiyonunu da genişletti. Yüksek ökçeler, ruganlar, platolar ve gizli platformlar bu sezonun hakimi.
Canlı renklerin, rugan ve süetle kombinasyonu bu sezon BETA ayakkabılarının vazgeçilmez tamamlayıcıları. Güçlü ve farkedilir renklerin özellikle kullanıldığı çantalar, kadının kendine güveninin ve göz alıcılığının simgesi.

Tutkunun vurgulandığı koleksiyonda minimal çizgilerinin kalın ve masif ökçelerle birleşmesi koleksiyonu daha net ve dikkat çekici bir hale getiriyor. Ayrıca hacim kazanmış bilekte botlar, düğmeler ve fiyonklarla süslemeler bu sezona daha da feminite kazandıran öğeler arasında. Geniş renk yelpazesinde maun kahvesi, mürdüm, taba, duman grisinin yanı sıra kırmızı ve siyah sezona hakim renkler.

Her zaman rahatlık konusunda lider olan BETA’nın bu sene maksimum konforu ve şıklığı arayanlar için hazırladığı diğer “Hayat” koleksiyonunda ise farklı ökçe yükseklikleri ve yumuşak deri cinslerinden ayakkabıları bulmak mümkün. Çalışan ve spor giyinmeyi tercih eden kadınların gün boyunca aradığı rahatlığı bulabilecekleri koleksiyonun renkleri arasında ise; ördek başı yeşili, hardal sarısı, kırmızının tonları, kahvenin canlı tonlarının yanı sıra bir çok göz alıcı rengi ve bu renklerin birbirleriyle uyumlu tonlarını bulabilirsiniz.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Google Bookmarks
 • Live
 • Technorati
 • Mixx

1 Yorum -> “Beta 2007-08 Kış Sezonunda “Kendine Güveniyor.””

 1. sevim GÖKÇE :

  merhebalar….Ordu Beta mağazasında beğendiğim çok güzel ayakkabı modelinden daha kalmadığını öğrendim.Ürün kodunu bilmiyorum ama üzeri bağcıklı çok güzel bir model.Adresimi bıraktım ORDU BETAYA VE TELEFONUMU EĞR MODELDEN BULURLARSA ALICAM…LÜTFEN SİZ BU KONUDA BİŞEY YAPABİLİR MİSİNİZ

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.