...

Herry’nin yeni sezon trendleri

Zıtlıkların Uyumu…Çağdaş ve çalışan kadına moda daki en son trendleri sunan Herry ,bu kış farklı bir koleksiyon ile yine büyülüyor. Her birinde farklı temalara yer verilen koleksiyonda,kış günlerinde yazı özleyenlere Şiirsel Hikayeler, 60’lı yılların yıldızı olmak isteyenlere Sinema Yıldızı, Doğuştan şık olduğunu düşünenlere farklı alternatifler sunuyor.

Herry , çekimlerde küresel ısınma ve susuzluğa yaptığı göndermelerde güzellikler ve kaybolmaya yüz tutmuş doğal ortamlara tezat bir bakış açısı getiriyor.

Toprak tonlarının zıtlıkları ve canlı renklerin parlaklığı Koray Birand’ın objektifinden dikkat çekici mesajlar veriyor.

Çiçek desenli romantik detaylı elbiseler göz alıcı koyu renk denimler ,kullanılmış görünümlü gabardinler; yüksek, beli sımsıkı saran korsajlı pantolon ve etekler, puantiye, çizgi detaylı triko ve örmeler, retro desenli elbise ve bluzlar bu yılın modasını bütünüyle tanımlıyor.

Herry , 2007-2008 Sonbahar/Kış koleksiyonu çekimleri Ömerli barajı havzasında, çekim platosunda gerçekleştirildi.

Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.