...

Plajlar Silk&Cashmere ile renklenecek

Silk & CashmereSilk&Cashmere’in farklı yorumuyla hazırlanmış rengarenk tunikleri 2008 yaz koleksiyonunda yerini aldı. Silk&Cashmere’in Bangladeş, Hindistan, Cezayir gibi ülkelerin geleneksel kıyafetlerini stilize ederek ortaya çıkardığı modern ve renkli tasarımlı tunikler, şık ve stil sahibi her kadının gardırobunu süsleyecek.

Silk&Cashmere’in rengarenk, rahat ve son moda olan yarasa kollu ipek şifon tunikleri yine bu yaz, sahillerin vazgeçilmezlerinden biri olacak. Tuniklerde gri, pembe, yeşil, lavanta, reçel kırmızısı, gök mavisi gibi moda renkleri kullanan Silk&Cashmere, saf ipekten hazırladığı tiril tiril elbise stili tunikleri, vitrinlerde müşterilerin beğenisine sunacak. Yalnızca sahilde değil, günlük hayatta da aksesuarlarla stilize ederek kullanabileceğiniz tunikler, şehir hayatı içerisinde de şık ve rahat olmanızı sağlayacak.

Silk&Cashmere’in sihirli ellerinden çıkan, şifondan üretilmiş ve güneş ışığından zarar görmeyen nadide taşlarla süslenmiş tunikler, şıklığından ödün vermeyen tatilcilerin vazgeçilmez kıyafeti olacak.

Silk & CashmereSilk & CashmereBenzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.