...

DKNY Jeans’de beklenen indirim devam ediyor

DKNY indirim haberi

Kıyafet ve aksesuarlarıyla dünya gençliğinin yaşam tarzını yönlendiren DKNY Jeans’in tüm ürün gruplarında 2. ürüne %50 indirim kampanyası devam ediyor.

Kent yaşamını yansıtan tasarımlarıyla dünya çapında büyük bir hızla büyüyen DKNY Jeans’in 2. ürüne uyguladığı %50 indirim kampanyası tüm ürün gruplarında devam ediyor. 2008 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile renkli dünyasında hayallerin sınır tanımadığı şıklığı sunan DKNY Jeans, hareketli yaşam tarzı ve zarifliği birleştiren farklı seçenekleri sayesinde şıklıkla rahatlığı bir arada buluşturuyor.

DKNY Jeans koleksiyonunda 80’lerin nostaljik esintisi 21. yüzyıl çizgileriyle bütünleşirken, farklı ve beklenmedik bir tarz dikkat çekiyor. Şık bir iş gömleği, çiçeklerin serpiştirildiği başka bir kumaşla aynı ortamda buluşurken, uzun ve dökümlü bir gömlek, siyah skinny jean bir pantolonla birleşebiliyor. Spor giyim salonların dışına taşıyor ve günlük yaşamda anı yansıtan gösterişli ve seksi bir hava yaratıyor.

Keyifle kullanabileceğiniz, şıklığınızı konuşturacak ve hayatınızı kolaylaştıracak bu ürünler, indirimli fiyatları ile DKNY Jeans mağazalarında sizi bekliyor.

Mağaza sayısı 5’e çıktı…

Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin büyük ilgiyle takip ettiği DKNY Jeans; tutkunlarıyla yeni mağazalarında buluşmaya devam ediyor. İstinye Park, City’s Nişantaşı, Bursa Korupark, Astoria Alışveriş Merkezi’nin yanı sıra kent yaşamını yansıtan tasarımlarıyla şıklıkla rahatlığı bir arada sunan DKNY Jeans, Ankara’lı tutkunlarını da görkemli mimarisiyle göz dolduran Ankara Panora Alışveriş Merkezi’nde açılan iki katlı mağazasında ağırlıyor.

Mağaza konsepti konusunda sanat galerilerinin etkileyici atmosferinden ilham alan DKNY Jeans açılacak yeni mağazaları ile tutkunlarıyla buluşmaya devam edecek.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.