...

Yıldırım Mayruk’un "İğnenin Ardında" Defilesi, İstanbul Jet Sosyotesini Büyüledi

Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal’ın birlikte hazırladığı, “Ulusal Eğitime Destek Kampanyası” kapsamında hazırlanan “İğnenin ardında” konsepti altında bayan giyim koleksiyonlarının tanıtıldığı, Anaçev Vakfı yararına düzenlenen defile, 11 Nisan 2007 günü İstanbul Swissotelde gerçekleştirildi.

Uğurken Erez ve Barbaros Şansal’ın birlikte sunduğu defilede, Çağla Şıkel, Demet Şener, Cansu Dere, Sema Şimşek, Deniz Pulaş, Tavya Ltyuynova, Sedef Avcı, Özge Ulusoy, Alona Bukreeva Zeytun, Hülya Yiğitalp, Marta Graeff, Maria Alexandra Fudala, Julia Lescova, Bilge Kare ve Nur Gümüşdoğrayan podyuma çıktı. Defileyi, İstanbul jet sosyetesinin ünlü simaları, bazı sanatçılar ve seçkin bir davetli topluluğu izledi.

Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

2 Yorum -> “Yıldırım Mayruk’un "İğnenin Ardında" Defilesi, İstanbul Jet Sosyotesini Büyüledi”

  1. mukerrem :

    bayıldım süper olmuş bende stilisttim çizimlerimi görmenızı çok isterim umarım sızın tarafınızdan keşfedilirim

  2. hatice :

    Merhabalar.Ben Tunceli Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde okumaktayım.Kıreasyonlarınızı çok beğeniyorom ve sizin gibi bir modacının yanında kalarak eğitmek isterim benimde bir kaç tasarımım var görmenizi isterim ve sizinle tanışmak isterim.Şididen teşekkürler

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.