...

Babanızı ve sizi mutlu edecek kampanya Samsonite’ta!

Samsonite çantaSeyahatte stilin ve kalitenin simgesi Samsonite, Babalar Günü için cazip bir kampanya hazırladı. Babalar için yapılacak 500 YTL’lik alışveriş karşılığında çok şık bir kredi kart cüzdanı, 750 YTL ve üzeri alışverişlerde ise X’lite tıraş/banyo çantası hediye ediliyor!

Samsonite’ın, ‘Babalar Günü’ için çok özel ve şık bir hediye arayanlara güzel bir sürprizi var. Samsonite’ın stil ve kaliteyi buluşturan ürün yelpazesinden seçeceğiniz hediyelerle babanızı mutlu ederken, keyifli bir alışverişin de tadını çıkaracaksınız. Çünkü Samsonite mağazalarından seyahat tutkunu babanız için yapacağınız 500 YTL’lik alışverişe “kredi kart cüzdanı” hediye edilirken, 750 YTL ve üzeri alışverişlerinizde “X’lite tıraş/banyo çantası” sizin olacak. Aynı zamanda deri aksesuar ve çantalar ile yapacağınız ayakkabı alışverişlerinizde %25 indiriminiz olacak.

Samsonite’da babanız için yok yok!
Samsonite, Babalar Günü için sunduğu “hediye ve indirim ” kampanyası ve geniş ürün yelpazesi ile babaları da çocuklarını da sevindirecek. Samsonite valiz ve seyahat setlerinin yanı sıra lap-top çantası, cüzdan, anahtarlık, aksesuar setleri ile bu özel günde babanız için birbirinden özel hediye seçenekleri bulunuyor.

Esnekliği ile eşsiz tasarımını, benzersiz hafifliğinde buluşturan Quadrion Koleksiyonu, seyahatte de görünüşüne önem veren babalar için banyo/tıraş çantası, kıyafetlerin kırışmasını engellemek için geliştirilen giysi çantası ile dikkat çekiyor. 2 ve 4 tekerlekli olarak iki farklı seçenekle sunulan Quadrion koleksiyonundaki bavul ve çantalar ile zengin fonksiyonel özellikleri ile mükemmel seyahat deneyimleri yaşatabilirsiniz.

Pro-DLX Koleksiyonu’nun sunduğu giysi çantası, TSA kilit sistemi, 2 ve 4 tekerlek seçeneği ile babalar rahat ve konforlu seyahatlere çıkabilir, stressiz ve konforlu seyahat etmenin ayrıcalığını sunabilirsiniz.

Elmasın ikonik şeklinden ilham alınarak tasarlanan Graviton Koleksiyonu ise şıklığı ve sağlamlığı ile mükemmel bir birleşim sunuyor.

Eşsiz deri çantaları ve özel olarak tasarlanmış iş seyahat ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan High Tech Leather serisi ile de sık sık seyahat eden babanızın iş seyahatlerini keyifli hale getirebilirsiniz.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.