Lamedore gelinlik modelleri

Lame Dore gelinlik modelleri

‘Lamedore 2008 ilkbahar-yaz sezonuna yeni koleksiyonu ve yeni mağazasıyla merhaba diyor…’

Lamedore ’nin birbirinden şık, tamamı yurtdışından ithal olan 2008 ilkbahar-Yaz Koleksiyonu yine göz kamaştırıyor.

2008 Koleksiyonunda Sophia Tolli, Mon Cheri ve Eden Bridals gibi Amerika’nın önemli markalarından seçme gelinliklere yer veren Lamedore ’de hayalinizdeki gelinliği bulmanız hiç de zor olmayacak…

Gelinlikler bu sezon, geçen yıla göre daha az kabarık, toplama etekler neredeyse hiç yok. Dantel tüm gelinliklerde kullanılmamış ancak serpme olarak göze çarpıyor. Bunun dışında işlemeler ise yine bu sezonda da fazlasıyla kullanılmış.

Lamedore ’nin 2008 abiye koleksiyonunda ise degrade kumaşlar çok gözde. Satenler, şifonlar, tüller kumaş olarak ön planda. Piliseler geçen yılki kadar olmasa da yine kullanılmış. İnce drapeler ve canlı renkler Lamedore ’nin yeni koleksiyonunda göze çarpıyor.

Lamedore ’de tümü ithal olan gelinlik ve abiyeleri üzerinize giyerek ve deneyerek kendinize en çok yakışanı seçme şansına da sahipsiniz.

Türkiye’nin en geniş abiye koleksiyonuna sahip markası Lamedore ’nin yaş ve beden sınırlamasının olmadığı abiye koleksiyonunda 36 bedenden 50 bedene kadar herkesin rahatlıkla giyebileceği modeller yer alıyor.

Lamedore ’nin her modelden sınırlı sayıda getiriyor olması size kendinizi daha da özel hissettirecek…

Lame Dore gelinlik modelleriLame Dore gelinlik modelleriLame Dore gelinlik modelleriLame Dore gelinlik modelleri

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.