2007-08 Tommy Hilfiger Koleksiyonu

Tommy Hilfiger 2007 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, üç temadan oluşuyor: Forest Ivy, Ocean Mist ve Forest Charm. Sonbaharda Amerika ormanları ve okyanus esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon; zengin güz renklerini, pamuklular ve yünlülerle birleştiriyor. Forest Ivy, kırmızı, beyaz ve maviden oluşan klasik bir palet sunarken, Ocean Mist siyah, gri ve toprak tonlarının zarafetiyle geliyor. Forest Charm’ın renkleri ise kırmızı, kahverengi, koyu yeşil ve topaz sarısı.

Bayan Koleksiyonu Tommy Hilfiger yeni sezon koleksiyonunda, kadınlar için zamanın ötesine geçen, feminen bir tarz sunuyor. Yün ve kadife blazer ceketler, seksi bir biçimde vücuda oturan kazaklar ve sofistike elbiseler klasik Amerikan silüetinin zarafetini taşıyor. Her bir ürüne özenle işlenen şık iç detaylar kıvrılan manşetlere, astarlara ve hatta yaka altlarına bile eklenerek, ayrıntılara verilen önemi ortaya koyuyor. Kırmızı Berry palto ve çizgili Polo, Forest Ivy temasının stilini yansıtan iki tasarım. Ocean Mist grubunu ise; siyah trençkot ve ipek fularlı hırka gibi ana parçalar temsil ediyor. Birbirinden çekici poplin ve ipek gömleklerle kombinlenen kaşmir karışımlı süveter ve yelekler, Tommy şıklığının gece ve gündüz vazgeçilmezlerini oluşturuyor. Bayanlara özel şık takım elbise ve smokin alternatiflerinin de sunulduğu Ocean teması, Tommy Hilfiger’ın son yıllarda hızla genişleyen bayan koleksiyonu ile yeni platformlarda iddialı hedeflerini kanıtlıyor. Tommy Hilfiger kadını ister iş yerinde ister akşam davetlerinde, günün her anında zarif ve çekici… Koleksiyonun üçüncü temasını oluşturan Forest Charm, merinos, lambswool, pamuk, angora ve alpaka gibi ana kumaşlara ağırlık veriyor. Bu grubu ise balıksırtı yün blazer ve Grace Şort örnekliyor.


Erkek KoleksiyonuTommy Hilfiger Sonbahar-Kış 2007 koleksiyonu erkekler için güçlü, genç ve neşeli bir ruh taşıyor. Spor, sofistike ve şık paltoları bir arada sunan bu zengin koleksiyonda pilot montlarından denizci paltolarına, kabandan kuş tüyü ceketlere kadar tüm ürünler Tommy Hilfiger çizgisini yansıtıyor.Erkek koleksiyonunda Forest Ivy teması, pima pamuğu, lambswool, pima pamuğu-kaşmir ve merinos gibi üstün kaliteli kumaşlarla hazırlanmış bulunuyor. Koleksiyonu örnekleyen parçalar arasında çizgili kaban ve bordürlü kırmızı hırka yer alıyor. Ocean Mist’in sade renkleri siyah, beyaz ve gri, merinos, ipeksi pamuk ve pamuklu kaşmir gibi kumaşlarla kullanılıyor. Kontrast V Yaka ve Yeni Madison Palto, bu grubun öne çıkan ürünleri. Forest Charm temalı tasarımlar ise, merinos, pima pamuğu-kaşmir, ve lambswool gibi kumaşlarla üretiliyor. Forest Charm’ın ruhu kendini Yale Pilot Montu ve saç örgülü hırkada mükemmel bir biçimde yansıtıyor.

   

   

Bayan koleksiyonunda ise iki alt grupta toplanıyor. İlk koleksiyonda temel renkler olan siyah ve beyaz, mavi ve yeşilin pastel tonlarıyla tamamlanıyor. Çarpıcı detaylarda ise beluga rengine yer veriliyor. Bu koleksiyon, feminen çizgisiyle sadece spor yaparken değil, günün her anında kullanılabilecek giysilerden oluşuyor. Vücudu saran üstler ve tozluklar spor koleksiyonuna yeni eklenen ürünler arasında… İkinci koleksiyon outdoor etkinliklere yönelik ve bu grupta dikişsiz spor üstler ve ceketler yer alıyor. Koleksiyona hakim olan kalın dikişlerle, zarafetten ödün vermeyen kullanışlı giysiler yaratılıyor.

   

   

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar