...

Yeni sezon Queen’s koleksiyonu

07 / 08 Sonbahar-Kış Sezonunda tasarımlarını üç temada toplayan Queen’s, kusursuzluğun, şıklığın ve cazibenin öncüsü olacak yeni koleksiyonuyla kışı kucaklamaya hazırlanıyor. Koleksiyonunu oluşturan 1950, Rock ve Roma temaları ile Queen’s, kadının gizemli güzelliğinde saklı özgür ruhunu dışa vuruyor. Queen’s, kişiye özel abiye ve gelinlik tasarımlarının yanında, günlük kıyafetleriyle de dikkat çekiyor. 1950’lerin kalem silüetlerini, Rock’ın asi ruhunu ve Roma’nın gizemli tarihini yansıtan yeni koleksiyonuyla kendinden emin ve şıklığın tutkunu bayanlara baştan çıkarıcı tasarımlar sunuyor. Koleksiyonda gece kıyafetlerinin vazgeçilmezi siyah, mor, kırmızı ve dore öne çıkan renkler arasında…

1950’lerin kapak kızı

Sonbahar/Kış koleksiyonun temalarından birini 1950 modası net çizgiler ve kontrast renklerden oluşuyor. 1950’lerin kalem silüetli kadınlarını yansıtan diz boyu ve uzun eteklerin yanında, omuz dekolteli bluzler de yer alıyor. Koleksiyonu oluşturan parçalarda ipek, kadife, saten, şifon ve tül kumaşlar ile 50’lerin romantizmi vurgulanıyor.


Özgür Ruhlu Rock Kadını1960’ların Özgür Ruhlu Genç Kadını Queen’s’in tasarımlarıyla yeniden hayat buluyor. Asimetrik modeller, mini etekler, 60’ların vazgeçilmezi kürkler ve kalın kemerlerle süslenen elbiseler detaylarda kullanılan saçak, püskül, metal ve tüyler ile Rock’ın asi ruhunu en iyi şekilde yansıtıyor.

Gizemli Roma Kadını

Queen’s 07/08 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yer alan Roma teması ile dikkat çekiyor. Heykel duruşlu kadınları anlatan bu temada Roma’nın romantizmini yansıtacak ipek, şifon ve saten kumaşlarla tasarlanan etek, bluz, elbise ve tayyörlere yer veriliyor.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.