Wallis ’tan Sade ve Çarpıcı Bir Sonbahar Şıklığı…

İngiltere’nin tanınmış moda markalarından Wallis, 2007-2008 Sonbahar-Kış sezonunda, 1970 ve 1980’lerden esintiler taşıyan fütürist dokunuşların yer aldığı koleksiyonunu, moda severlerle buluşturuyor. Koleksiyon, yoğun renklerin kullanıldığı kıyafetlerle, gardıroplara sade aynı zamanda ışıltısından ödün vermeyen bir tarz getiriyor.

70’lerin romantizmi yoğun ve kontrast renklerle geri geliyor

Kontrast renklerin bir arada kullanıldığı, fuşya, mor, turkuaz, tonlarının yer al-dığı koleksiyonda özgürlükçü ve romantik 70’leri yansıtan elbiseler dikkat çe-kiyor. Koleksiyonda metalik fermuarlı, kırmızı ceketlerin içine giyilen fuşya kazaklarla kontrast bir kombin yaratılıyor.

Farklı ve şık bir görünüm için koleksiyonda yer alan bol paçalı jeanler, düğ-melerle süslenmiş bluzlar, kısa deri ceketler, rugan aksesuarlar ile kombine ediliyor.

İş kıyafetlerinde farklı tarzlar ve sadelik ön planda

Sade ve zarif bir görünümün yaratıldığı yüksek belli dar etekler, şık bluzlar, fütürist çizgiler taşıyan büyük gümüş takılar ve timsah derisi görünümlü çantalarla birlikte kullanılarak iş kıyafetlerine farklılık kazandırılıyor.

Maskulen tarzda dar kesim, vücut hatlarını ortaya çıkaran takımlar ve bol pa-çalı pantolonlar rugan ayakkabılarla kombinlenerek görünüme seksilik kazandırılıyor. Gri rengin hakim olduğu takımlar, beyaz gömlekler ve sıcak renkli bluzlarla hareketlendiriliyor. Koleksiyonun en çarpıcı parçalarından biri olan iri el örgüsü süveterler, şortlarla birlikte giyilerek sezon trendi mükemmel bir biçimde yansıtılıyor.

Petite bayanlar için de seçenek var

Koleksiyonda yer alan ürünlerin büyük bir kısmı, boyu 160 cm ve altında olan kadınlar için özel tasarlanan Wallis Petite koleksiyonunda da yer almaktadır. Marka, 36-48 beden arası bütün kadınlar için şık tasarımlar sunuyor.

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar