...

GeBe’den Yaza Özel %50 İndirim

GeBe, anne adaylarına muhteşem bir indirim fırsatı sunuyor.

GeBe’nin yaz koleksiyonundaki birbirinden şık hamile kıyafetleri, yaza özel
yüzde 50 indirimle anne adaylarının beğenisine sunuluyor. Ayrıca GeBe’de 10 YTL ve 20 YTL gibi fiyatlarla da birbirinden şık ve rahat giysiler bulunabiliyor. 15 Ağustos’a kadar sürecek olan indirim fırsatından yararlanmak istiyorsanız acele edin.

Hamile kıyafetlerinin öncü markası GeBe, yaza özel inanılmaz bir indirime imza atıyor. Anne adaylarına hamilelik dönemlerinde rahat ve özgürce hareket edebilmeleri için birbirinden şık giysiler hazırlayan GeBe, yaz koleksiyonundaki ürünleri yüzde 50 indirimle satışa sunuyor. 15 Ağustos’a kadar sürecek indirimden yararlanmak istiyorsanız size de acele etmenizi öneririz. Anne adayları bu harika indirim sayesinde, hamilelik süresince büyük rahatlık sağlayan GeBe kıyafetlerine çok daha ekonomik bir fiyatla sahip oluyorlar. Ayrıca 10 YTL ve 20 YTL gibi fiyatlara birbirinden şık ve rahat giysiler satın alabiliyorlar.


Gebe hamile kıyafetleri GeBe’nin Carousel, Capitol, Cevahir AVM ve Nişantaşı mağazalarının yanı sıra www.gebe.com.tr web adresinden online olarak hamile bayanların beğenisine sunuluyor.

GeBe’nin Hollandalı tasarımcı Wendy Walet tarafından hazırlanan 2007 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu toplam 13 renk ve 70 modelden oluşuyor. Koleksiyonda doğal renkler ve yumuşak dokular hakim bulunuyor. Anne adaylarına yüzlerce alternatif sunan GeBe koleksiyonu siyah-beyaz, uçuk pembe, haki, bej ve camel tonlarını çarpıcı bir şekilde yorumluyor. GeBe’nin yeni koleksiyonu aynı zamanda keyifli hafta sonları için kırmızı-beyaz ve lacivert kombinasyonuyla enerjik ve eğlenceli bir tarza da yer veriyor.


GeBe’nin tüm modelleri üretim aşamasında hamile bayanlar tarafından test ediliyor. Likra içeren 1. sınıf kumaşların kullanıldığı GeBe tasarımları, konfor ve hareket özgürlüğünü de beraberinde getiriyor.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.