Ayyıldız Mayo 2007 Modelleri

Ana konsepti “Renkli yaz hikayesi” olan 2000 parça 6 temadan oluşan 2007 Ayyıldız koleksiyonu Bodrum’un farklı güzelliklerinin yansıtıldığı çeşitli mekanlarda gözde top modeller Yessica Toscanini ve Susana Moreno ile çekildi. Siz de bu serüvenden vazgeçemeyeceksiniz. Günün her dakikasında ışıltı ve eğlence arayan genç sportif ve dinamik BEACH BABE koleksiyonunda da gökkuşağı mavisi, yeşil, mor, sarı, şeker pembesi ve iğneli kroşe takılar, desenler palmiye ağaçlarından esinlenerek tasarlanmış.Tek parça bikiniler ve mayolar muhteşem ve zarif bir görüntü içersinde kendine son derece güveni olan kişilerin seçimi SULTRY SIREN ile altın,gümüş, parlak bakır,krem,kahve tonları ile kemer fiyonklar ve zengin taş aksesuarlar ön planda.

Düz renklerin sıradanlığından sıkıldıysanız FEMME FLORAL ile çiçeklerin hareketli desenlerine kendinizi teslim edin.Canlı, cıvıl cıvıl renklerle yazın tüm çiçek kokularını üzerinde taşıyor.

Gözlerinizi kapatın ve kalabalıktan uzak kendinizi bir anda EXOTIC ESCAPE ile deniz, kum,güneş harikalar dünyasına bırakın.Turuncu,sarı,ekru, deniz mavisi farklı desenler ve lüks kumaşlar ile, aksesuar olarak süet kemerler,mat tahta halkalar ön planda.

MYSTIC MIRAGE ile doğunun mistik dünyasına yolculuk başlıyor.Renkler eski görünümlü ipeklerin zengin tonlarına uygun olarak koyu petrol yeşili, turkuaz, mor,fuşya,kırmızı, siyah ve beyazdan oluşuyor. Kumaşlar ise genellikle parlak yumuşak mikro fiberler, transparan lycra, şifon ve örmenin uyumlu dansından oluşuyor .

Hem renk hem desen olarak geometrik çizgileri renkli kumaş şeritleri ve cömertçe kullanılan aksesuarları GRAPHIC GROOVE içerisinde görebilirsiniz çok renkli kurdeleler cam boncuklar,gümüş parlak broşlar, takılar ve renk zenginliginin buluştuğu klasik siyah,deniz mavisi,gümüş,zümrüt yeşili,turuncu geometrik özellikli mayolar da görmeniz mümkün….
Paylaşım: Bu haberi sosyal paylaşım ağınıza ekleyin
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.