...

Reflections mayo modelleri

Reflections mayo bikini modelleri

Dünya makaları arasında yerini alan REFLECTIONS Mayo rahatlığı ve özgürlüğü, şıklıkla birleştirirek farklı çizgiler sunuyor. 2008 koleksiyonu seksi bikini ve mayokini tasarımları ile dikkat çekiyor. REFLECTIONS Mayo ile sıcak yaz havasını keyfe dönüştürmek sizin elinizde, plajlarda daha ışıltılı kendinden emin ve özgürce eğlencenin tadını çıkarın. REFLECTIONS Mayo ile modada kalitenin ötesine geçin. 17 – 45 yaş aralığındaki kadının beğenisine hitap eden REFLECTIONS Mayo koleksiyonunda yer alan tasarımlar, bayanlara geniş bir seçenek sunuyor.

Yakıcı güneş, siyah volkanik kaya ve taşlar arasındave mavinin tüm renkleri hakim olduğu billur deniziyle, Kanarya Ada’larında yer alan, Fuerteventura Ada’sı REFLECTIONS Mayo’nun çekimlerine ev sahipliği yaptı. 2008 yılı REFLECTİON Mayo modeli tescilli güzel Avusturalya’lı yüzücü model Lisa SEIFFERT ile gerçekleştirdi. 5 gün süren çekimlerde verdiği profösyonel ve cüretkar, pozlarıyla iyi bir performans gösterdi. Avusturalya’lı güzel Lisa SEIFFERT 1.79 boyunda 88 – 60 – 88 ölçülerinde. Güzel manken Avusturalya’nın yerlileri olan Aborijini kabilelerinin yaşam tarzı ve kültürlerinin dikkatini çektiğini, özel ilgi duyduğu için, Aborijini’lerle birlikte 15 gün geçirdikten sonra, hayata bakış açısının değiştiğini belirtti. Bu süreç içinde yalın ayak gezerek, bitki kökü ve bir çok hayvan, hatta timsah yediğini söyledi. 2008 REFLECTIONS Mayo koleksiyonu, İmaj ve katalog çekimleri dünyaca ünlü fotoğrafçı Carlos ALSINA tarafından 12 kişilik ekibiyle gerçekleştirilmiştir.

REFLECTIONS Mayo 2008 koleksiyonu Bikini, Mayokini, şifon – file Pareo elbise, şifon pantolon, şifon – file etekler, plaj çantası, terlik ürün yelpazesinden oluşturmaktadır. Aksesuarlarda ise; swarovski taşlar, kumaş güller, doğal denizin derinliklerinden çıkarılıp işlenen taşlar, İnciler bulunmaktadır. Şal desenlerinden oluşan bikiniler, bize geçmişi çağrıştırıyor. Zıt renklerin kontrast oluşturduğu, çeşitli aksesuarlarla zenginleştirilmiş modeller göze çarpıyor. Kolleksiyon fashion, modern, şık, spor, her biri kendi içinde tasarım ve birbirlerine benzemeyen modellerden oluşmuştur.

Reflections mayo bikini modelleriReflections mayo bikini modelleri

Reflections mayo bikini modelleriReflections mayo bikini modelleri


Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

2 Yorum -> “Reflections mayo modelleri”

  1. ESİN :

    KESİNLİKLE REFLECTİONS HEM İÇ ÇAMAŞIR HEM DE BİKİNİ KONUSUNDA ÇOK BAŞARILI. ZATEN YILLARDIR İÇ ÇAMAŞIRLARINI KULLANIYORUM VE ÇOK DAYANIKLI..AYRICA DURUŞU ÇOK ZARİF VE SEKSİ..BİKİNİ İŞİNE YENİ GİRMİŞ. BEN DE YENİ ÖĞRENDİM VE TESADÜF ESERİ KARŞIMA ÇIKTI. ŞEFTALİ TONLARINDA ÇOK ZARİF VE SEKSİ BİR BİKİNİ ALDIM .. WALLA NE YALAN SÖYLİM, DEĞME BİKİNİ MARKALARINA BİN BASAR. BAŞARILAR REFLECTİONS.. AYRICA SAMSUN’DA BİRÇOK NOKTADA REFLECTİONS MARKASINI GÖRMEK İSTİYORUZ..

  2. tuğba :

    iç çamaşırlarınızı oldukça çok nbeğeniyorum.ama ben orduda yaşıyorum ve burda sizin ürünleri bulmakda zorluk çekiyorum bu konuda bişeyler yapmanızı istiyorum…..

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.