...

Chevignon 2008 koleksiyonu

Chevignon ’un yeni koleksiyonu, sürrealist bir dünyayı etkileyici sanat eserleri, heykeller ve inanılmaz icatlarla keşfetmek isteyenler için yaratıldı.Ünlü Fransız markası Chevignon, Nevada Çölü ’nde kurulan eşi benzeri görülmemiş Burning Man Festivali ’nden esinlenerek yarattığı Black Rock City koleksiyonuyla 08 İlkbahar/Yaz’a damgasını vuruyor. Tasarım, sanatsal bir ifade, mistik tecrübeler, gerçeğin ve düşün bir karışımı olarak tanımlanan Black Rock City koleksiyonunda yer alan pantolon, ceket, tunik, elbise ve aksesuarlarla Chevignon, kendini sınırsızca ifade etmek isteyenlere renkli bir dünya sunuyor.

“Bu festivale daha önce katılmamış bir insana anlatmak, görmeyen bir insana renkleri tanımlamaya benzer; genel bir fikir verebilirsiniz ama asla gerçek duyguyu yansıtamazsınız.” sesleriyle tanımlanan çöl festivali, renkler ve materyaller konusunda Chevignon ’a büyük bir ilham kaynağı olarak, markanın tekrar yorumlanmasına fırsat tanıyor. Müzik, sanat, ateş ve dansı içinde barındıran bir ruhla hareket eden Chevignon, yeni sezona özel hazırladığı Black Rock City Koleksiyonuyla, dünyayı keşfetmek isteyenlere farklı bir bakış açısı sunuyor.

Chevignon

 

Çöl esintileri…Chevignon ’un kadın koleksiyonundaki ceket, pantolon, elbise ve tuniklerde kullanılan zıt renkler başlangıçta tozlu ve pastel, bitişte aydınlık ve güçlü olarak kendini gösteriyor. Halat tarzı iplerle süslenmiş toprak tonlarındaki penye elbise ve bluzler doğallığı mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Geçtiğimiz sezonun vazgeçilmezi yelekler bu sezon da karşımıza çıkıyor. Kadın koleksiyonundaki ince triko ve süet yelekler erkeksi görünüme gizli bir cazibe katıyor.Chevignon erkek koleksiyonunda yer alan gömlek, yelek ve t-shirtlerde kullanılan sarı, oranj, beyaz, bej, mavi ve yeşil tonları ile geniş bir renk skalası karşımıza çıkıyor. Safari çizgiler taşıyan kahve ve camel tonlarında keten ceketle ve pantolonlar ise Chevignon koleksiyonunun ana temasını oluşturan çöl esintilerini taşıyor.Denim Koleksiyonu…Chevignon ’un çılgın çöl festivalinden ilham alarak hazırladığı Black Rock City Koleksiyonuna yayılan rahatlık ve doğallık kendisini denim koleksiyonunda da hissettiriyor. Klasik mavi jeanlerin yanında bu sezonun modası sarı, kırmızı gibi canlı renklerdeki jeanler ile Black Rock City Koleksiyonu çöl festivali katılımcılarının kıyafetlerinden izler taşıyor.Skiny jeanlerin hakimiyeti bu sezonda devam ediyor. Mini jean şortlar kadın koleksiyonundaki yerini alırken, geçtiğimiz sezon erkek koleksiyonundaki bol modeller bu sezon yerini skiny jeanlere bırakıyor.

Chevignon ’un yeni sezon ürünlerine sahip olmak için Ümraniye Meydan AVM (İkea yanı) mağazasına mutlaka uğrayın. Chevignon ürünlerine ayrıca, İstanbul / Beyoğlu, Beşiktaş, Nişantaşı, Kadıköy, Eskişehir / Espark AVM ve Forum Mersin AVM’de yer alan NeoFly mağazalarından da ulaşabilirsiniz.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.