...

Chevignon 07 / 08 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

70’lerin sonunda genç bir delikanlının 50’li yılların Amerikan rüyasından esinlenerek küçük bir deri parçasından yaptığı özel bir ceket ile başlayan Chevignon hikayesi 07 / 08 Sonbahar-Kış sezonunda da devam ediyor.

Kuzey Amerika’dan Rusya’ya, Avrupa’dan Amerika’ya kadar tüm dünyada binden fazla satış noktası bulunan Chevignon , Neofly Concept mağazaları ile son bir yıldır tekrar Türkiye’de ve yeni koleksiyonuyla sokak modası tutkunu gençlerle buluşmaya devam ediyor.Geçmişten gelen güçlü mirasını bugünkü moda akımlarıyla ustalıkla harmanlayan ünlü Fransız markası Chevignon , 70’lerden bu yana tarzının tipik özellikleri olan otantik renkler, yıpratma kumaşların dokusu ve ince işçiliğini 07 / 08 Sonbahar-Kış tasarımlarında da korumaya devam ediyor.

Chevignon yeni sezon koleksiyonunu oluşturan ana parçalar arasında bol cepli pantolon ve ceketler, yeni sezonun en trendlerinden kürklü montlar, otantik figürlerin yer aldığı baskılı t-shirtler, vücudu saran dar pantolonlar, spor ama kesinlikle seksi mini etekler, deri ipliklerle süslenen kazaklar, ekoseli gömlek ve elbiseler bulunuyor. Geçtiğimiz sezonun en moda aksesuarlarından kemerler bu sezonda en trend detaylardan biri olarak koleksiyondaki yerini alıyor.

   

Sonbahar/kış koleksiyonunda asker yeşili, kırmızı, bej ve toprak renkleri ön plana çıkıyor. Tasarımlardaki detaylarda ise deri iplikler, çiçek motifli kumaşlar ve özellikle yakalarda kullanılan dantel işlemeler doğal seksiliği ve karizmayı ortaya çıkarıyor.

Rahat, modern, bağımsız ve macera ruhlu gençler tarafından tercih edilen marka, yeni sezon tasarımlarıyla son yılların hızla gelişen street fashion (sokak modası) trendinin öncülerinden olmaya devam ediyor. Neofly Concept mağazalarında satışı yapılan ünlü Fransız markası Chevignon , 15 Ağustos’ta Meydan AVM’de açılan ilk mağazası ile Türkiye’deki tutkunlarına daha geniş bir koleksiyon sunuyor.

   

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.