...

Gottex 2008 mayo modelleri

Gottex 2008 mayo modelleri

Bu yazın mayo modasına Gottex damgasını vuracak. Mendo’s mağazaları, üstün kumaş kalitesi ve çok geniş bir beden aralığı sunan dünyaca ünlü Gottex mayolarını Türk kadınlarının ayağına getiriyor.

Kadın vücuduna neyin yakışacağını en iyi bilen mayo markası Gottex’in renklerle aşkı, kumsalları çiçek bahçesine çeviriyor. Gottex, geniş bir beden aralığında üretim yapıyor. Böylece bütün kadınlar, işlevselliği modayla birleştiren Gottex mayolarının özgüveniyle masmavi denizin ve altın rengi kumsalların tadını doyasıya çıkarıyor.

Dünya plaj modasının lideri olan Gottex, üretimde en kaliteli ve özel olarak dokunmuş kumaşları kullanmasıyla tanınıyor. Sıradan mayolarda yaşanan sarkma, gevşeme gibi deformasyonlar, Gottex markasını taşıyan ürünlerde görülmüyor. Gottex ürünleri, çok kısa sürede kuruyarak yaz tatilinde tatsız sağlık sorunları yaşanmasının da önüne geçiyor. Kreasyon tasarımları, Gottex’in dünya çapında tanınan tasarımcıları tarafından büyük bir özen ve titizlikle yapılıyor. Bu da mayolara benzersiz bir özgünlük kazandırıyor. Mayo, bikini, mayokini ve plaj aksesuarlarıyla Gottex ürünleri, Türkiye genelindeki 18 Mendo’s mağazasında, bu yaz kendini farklı ve özel hissetmek isteyen kadınlarla buluşuyor.

Gottex 2008 mayo modelleri
Gottex 2008 mayo modelleri

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Google Bookmarks
 • Live
 • Technorati
 • Mixx

1 Yorum -> “Gottex 2008 mayo modelleri”

 1. fehimeakaslan :

  tek kelimeyle harika eski çalıştığım mayo firmasında model ve kalıplarından bir çok ürün hazırlmıştık kalıplarınız ve mayo kumaşınız çok kaliteli ve katolok çok daha iyi mayoda size bir numara denebilir sizinle çalışmak isterdim ticaret te başarılar

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.