Rebul Color for Women

Rebul Color for Women serisinin yaz ayları için özel olarak üretilen bir ürünü, hayallerinizdeki aşkın ve mutluluğun kapısının aralanmasına yardımcı olacak.

Rebul’un gençler ve kendini genç hissedenler için hazırladığı Colors parfüm serisi mutlu, sevimli, rengarenk ve kıpır kıpır… Kısaca yaşayan bir seri olan Rebul Colors kokularını EN AZ 8 SAAT KALICI ÖZELLİĞİ İLE gün boyu teninizde hissedin…

Colors serisi rengârenk şişeleri ve birbirinden farklı karakterlere hitap eden dört kadın parfümüyle bu yaz da çantanızdan ayıramayacağınız bir aksesuar olacak. Siz de renginizi ve parfümünüzü seçin yaza capcanlı rengârenk başlayın!

Rebul’un, Colors serisinde; misk, sandal ağacı ve vanilya esintilerini taşıyan Aşka Aşık Red, meyveli ve çiçeksi notaların altında içi içine sığmayan Yeniliklere Açık Pinky, portakal, mandalina gibi taze notaların üzerinde yasemin ve menekşenin yumuşak dokunuşunu hissettiren Romantik White yer alıyor.

Rebul Colors serisine bu yaz yepyeni 1 parfüm daha katılıyor. Hem de bu yazın en moda rengi ile KIPIR KIPIR TURQUOISE… Bir yandan Turquaz ferahlığı yaşarken, bir yandan Colors Turquoise parfümünün üst notalarındaki şeftali, elma, mandalina ve malta eriği karışımının tatlı uyumunu hissedeceksiniz…

Hayallerinizdeki aşkın ve mutluluğun kapısını bu parfümle açabilirsiniz. Hem de sıkıldığı andan itibaren en az 8 saat kalıcılık garantisiyle. (Marmara Üniversitesi Kozmetoloji Bilim Dalı tarafından test edilerek onaylanmıştır)

Turquoise’ın üst notaları fresh meyveli: (Italyan Mandalinası, Malta Eriği, Şeftali, elma) orta notaları çiçeksi (manolya, ıhlamur ağacı çiçeği, yasemin, gül), alt notaları da misk kokularından (misk ve beyaz iris) oluşuyor

Paylaşım: Bu haberi sosyal paylaşım ağınıza ekleyin
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.