...

Camper ayakkabı modellerine bahar geldi

Rahatlık ve tasarımı bir arada sunan ünlü İspanyol markası Camper, ilkbahar yaz koleksiyonunda renkli, zarif, eğlenceli ve konforlu bir ürün yelpazesi sunuyor.

Hareketli Yaşam Tarzını Sevenlere…
Locus Barcelona, modaya uygun bir spor ayakkabı. Sürekli değişim içinde olan bir şehre ithaf edilerek doğan, şehir kültüründen ve patencilerin dünyasından esinlenen modern ve işlevsel bir ayakkabı. Imar yeni şehir denizciliği ayakkabısı olarak ortaya çıktı. “Geçmişe dönük” bir havaya sahip olan bu ayakkabı yıl boyu kullanım için ideal.

Bir Camper klasiği olan Pelotas koleksiyonuna bu sezon Pelotas Persil ve Pelotas Tenn adlı iki yeni stil eklendi. Bunlardan ilki, klasik spor ayakkabıdan esinlenen ve 100% Camper kesimleri ve malzemeleri kullanılarak yeniden yorumlanan saf şehir sporcusu. Tenn ise, Camper’ın efsanevi konseptinin modern bir versiyonu olarak sunuluyor.

Ous ailesi yeni bir yükseklikle büyüyor. Rahat bir kauçuk platforma sahip olan model, süper hafif yapısıyla yaz için ideal.

Camper'a bahar geldiCamper'a bahar geldi
Zarif, sofistike ve çok rahat
Casi Casi hem çok süslü hem de kadınsı müşteriler için en iyi seçenek. Romantik renkler ve yumuşak derilerle yeniden oluşturulan klasik stiller sağladıkları konfor ve geçmişe dönük görünüm sayesinde her kıyafet için ideal. Damas koleksiyonu hem çingene, hem de “şık” bir görünüm sağlıyor. Camper’ın değerlerine sadık, sade ve ciddi bir kombinasyon. Platform taban maksimum rahatlık ve esneklik sağlıyor ve yürürken ayağın enerjisini ve hareketini yönlendiriyor.

Kaçırılmaması gereken diğer konseptler; Petra ve romantik hassas ruhu, her ortama uyum sağlayabilmesi ve hep dişi olmasıyla Helena ile hafif ve zarif Laura. Dişi ayakların ihtiyaçlarını en iyi anlayan Camper konseptleri için kadın isimleri.

Camper'a bahar geldiCamper'a bahar geldi

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.