...

Penti çorap modelleri

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen Penti firması yaptığı her işte, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alıyor.

Öncü girişimcilik ve inovasyon ilkelerini benimseyen bir firma olarak faaliyet verdiği alanlarda yenilikler getirmek gelenkleri arasında.

Müşteri memnuniyetini üretiminin odak noktası yapan Penti Türk kadınına dünya standartlarında modaya-trendlere uygun ürünler sunma sorumluluğunu en başından beri hisseden bir marka.

Misyonu; faaliyet gösterdiği alanlarda sürekli gelişip büyüyerek, sektöründe en çok tercih edilen marka olmak ve tüketicilerine verdiği değer ile global bir üretici kimliğimizi daha da üst sıralara taşımak.

Vizyonu; teknolojiye ve insana yatırımlarını sürdürerek ,insanların,kadınların yaşam tarzlarını renklendirmek,çeşitlendirmek ve daha eğlenceli zevkli hale getirmek.
Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.