Mavi Jeans’ten çifte kutlama

Mavi Jeans, bayram ve yılbaşını “kafasına göre” kutluyor…

Mavi, yeni reklam kampanyasında bir kez daha, reklam dünyasının dahisi Oliviero Toscani ile işbirliği yaparak, bayram ve yeni yılın coşkusunu kafasına göre yaşıyor. İstanbul sokaklarından seçilen üniversiteli gençlerin kırmızılara büründüğü kampanyayla, özel günler neşeli, süslü püslü, şatafatlı ve eğlenceli görüntülerle kutlanıyor.

Kampanyaya, Olviero Toscani ile birlikte moda dünyasının önemli isimlerinden oluşan bir ekip imza attı. Dazed & Confused dergisinin yaratıcı yönetmeni ve dünyaca ünlü markaların stil editörü Nicola Formichetti’nin stilistliğini yaptığı çekimlerde, Türkler’in en sevdiği renk kırmızı, yılbaşının vazgeçilmezi kokinalar ve otrişler ön plana çıkarıldı. Vogue, Vanity Fair, Nylon gibi dergiler için yaptığı moda çekimi makyajlarıyla isminden söz ettiren Japon sanatçı Maki Ryoke’nin kırmızı makyaj uygulamaları ise fotoğraflara canlı bir hava kattı.

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.