...

Camper “Topuk Terapisi”

Camper yeniliklerine devam ediyor… Bayanlar bu kışı Camper Topuk Terapisi modelleriyle “rahat” geçireceksiniz… Terapi niteliğindeki koleksiyon, topukları rahatlatacak, şıklığınıza şıklık katacak.Kış sezonu için yine farklı modeller tasarlayan Camper, bu koleksiyonda konfor ve tarzın el ele ilerleyebileceğini kanıtlıyor. Kadınsal bir sezgiyle tasarlanan modeller, yüksek topuklara rahatlık getiriyor. Terapi niteliğindeki koleksiyon, topukları rahatlatacak, şıklığınıza şıklık katacak.

Helena, yoğun yaşam tarzına sahip kadınlara rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Ayağın doğal hareketlerine uygun bir şekilde geliştirilmiş Helena ile yürüdükten sonra ayakkabının iç tabanı, ayağa göre şekil alıyor. Benzersiz tasarımı, sıcak ve tutkulu tonlardaki renkleri ile aktif bir yaşama sahip olanların her zaman yanında olacak.

Jackie, topuk terapisi felsefesine yeni bir ilave olan bu seri, sezonun en seçkin müşterilerinin zevkine uygun olarak sunuluyor. Kendi stiline sahip bu tasarım zarafete bir övgü niteliğinde. Yumuşak deriler ve nötr tonlar itina ile bir araya getirilerek şıklık görücüye çıkıyor. 6 cm uzunluğunda, deriyle kaplı, yarı dolgu bir topuğa sahip Jackie, yapısı itibariyle konfor ve esneklik sağlıyor.

Damas koleksiyonu bohem ancak şık görünümü ile dikkatleri üstüne çekiyor. Yüksek kalitede derilerle basit tasarımların birleşiminden doğan koleksiyon, Camper’ın konfor, biçim ve kullanışlılık beklentilerini de yerine getiriyor. Yürürken ayağın enerjisini ve hareketini yönlendiren Damas, maksimum rahatlık ve esneklik sunuyor. Şık ve kullanışlı oluşu sayesinde her durumda uygun olan benzersiz model, ister gece, ister gündüz giyimde her türlü kıyafeti tamamlıyor.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.