Vedi Kadını Büyülüyor

Vedi 2007(2008 sonbahar-kış koleksiyonu yumuşak ve mükemmel kesimlerle ince detayları birleştiriyor. Feminen renkler ve lüks kesimler, maskülen kreasyonları yumuşatırken aynı zamanda seçkin bir hava katıyor.

XLife koleksiyonunda büyük bedenin hantallığı yerini, hafif ve yumuşak bir havaya bırakıyor. Rahatlık ve şıklığın bütünleştiği modellerle, XLife kadını günü geceye kolaylıkla taşıyabilecek.

XLife koleksiyonu yumuşak ve doğal renkleriyle yazın bitişini, yeni ve güzel bir mevsimin iç uyanışını müjdeliyor. Koleksiyondaki renkler kimi zaman cobalt mavisine kimi zaman zümrüt yeşiline bürünüyor. Ateşi anlatan kırmızıyla, geceyi anlatan siyah adeta dans ediyor. Doğanın renklerinden bir buket yaratan mor, kahve, petrol yeşili ve saks mavisi tüm canlılığıyla koleksiyonda karşımıza çıkıyor.

XLife kadını bu kış koleksiyonda bulunan elegan ve sofistike modelleriyle kendisini kadınsı ve bir o kadar da zarif hissedecek.

XLife koleksiyonunda kullanılan ve sezonun trendini belirleyen zincirler, metaller, deriler, metal aksesuarlar ve ince zarif kemerlerle Vedi kadını bu sezonda genç, dinamik ve göz kamaştırıcı.Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar