...

Dufy gömlekleri herzaman yanınızda

Şık bir gömleğin erkeğin cazibesini yansıtan en önemli unsur olduğu düşüncesinden hareketle kuruluşundan bu yana çalışmalarına devam eden Dufy, bu serüvenin içine birçok başarı sığdırdı. Geçen bu süre içerisinde sadece Türkiye’de değil, dünyada da adından sıkça bahsettirdi.

İlk kullanımı eski Mısır’a dayanan gömlek; günlük yaşam, iş yaşamı, özel geceler ve davetlerde erkeklerin vazgeçilmezleri arasında. Giyim eşyası olarak kullanılmaya başlandığı ilk günden bu yana diğer giysilerin arasında özellikli bir yere sahip olan gömlek, tarihsel süreç içerisinde bazı yasalara bile konu olmuş. Örneğin 16. yüzyılın sonlarına doğru İngiltere’de belli bir toplumsal statüye sahip olmayanların ince süslü gömlek giymesini yasaklayan bir yasa çıkarılmış. Daha o zamanlarda bile erkeğin imajını ve toplumsal statüsünü yansıttığı düşünülen gömlek, günümüzde de bu özelliğini koruyor.

Elbette markanın başarısında kalitesi kadar Dufy’nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Yusuf Bayat’ın da rolü çok büyük. Yusuf Bayat, Dufy’nin gömlekte bir dünya markası haline gelişini şöyle anlatıyor: “Öncelikle kalite prensibinden hiç ödün vermedik ve başarıya ulaşana kadar çok çalıştık. Markamıza duyduğumuz güven bizleri hep daha iyi ve daha kaliteli ürünler için ateşledi. Belki bu nedenle şu anda Türkiye’nin en kaliteli gömleğini üretiyoruz. Bugün Dufy, bir dünya markası olarak her erkeğin üzerinde gururla taşımak isteyeceği mükemmel bir gömlek ve mükemmel bir markadır.”

Türkiye’deki en büyük ve en ileri teknolojiyle donatılmış üretim tesisleri ve Avrupa’da bulunan mağazaları ile, yıllardır sürdürdüğü yoğun ve özverili çalışmaların karşılığını alan Dufy, her geçen gün daha iyiye ulaşmak için hiç durmaksızın çalışıyor. Üç farklı seride (New Classic, Sport ve Signature) üretilen Dufy’nin tasarım, renk, model ve kumaş çeşitliliği müşterilerine sınırsız alternatifler sunarken, iğnesinden ipliğine yurt dışından getirilen tüm aksesuvarları ile de en ince zevklere hitap ediyor. Dufy, ithal kumaştan yalnızca 40 adet üretilen ve her mağazasında yalnızca bir tane bulunan özel gömlekleriyle de erkeklerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Dufy, yaşamla bu kadar iç içe olan gömleği üretirken kumaşın, dokunun ve rengin yanı sıra erkeğin hayat tarzını ve toplum içindeki yerini yansıtan kişisel imajını da dikkate alıyor.
Müşterileriyle arasında güçlü bir iletişim bağı bulunan ve bu yakınlığı onların isteklerine en kapsamlı ve en doğru cevapları verebilme yönünde kullanan Dufy, erkek giyiminin sembolü haline gelen gömlek için hergün en yeni teknikleri, dünyanın en seçkin kumaşları ve en titiz işçiliğiyle birleştirerek erkeklere ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.


Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

6 Yorum -> “Dufy gömlekleri herzaman yanınızda”

 1. ismail :

  bende dufy urunlerını severek kullanıyorum.kalıteye cok onem verıyorum ve dufy tercıh edıyorum..ozellıkle mısıf pamugu ozel serılerınden tercıh edıyorum.ve bu konuda kalıteden odun vermeyen yetkılı kısıyı tebrık edıyorum.

 2. ömer sucu :

  gerçekten dufy’i gömlekte tek geçerim…söylenecek söz yok..tebriklerrr

 3. ismail yüksel :

  dufy dunya markası oldugunu bılıyorum.signature urunlerıne bayılıyorum .hiç eskımıyor.ama ben yınede almaktan vakgeçmeyecegım.yusuf beyı tebrık edıyorum…

 4. akın kaya :

  gömlekleriniz iyi ama malesef çok pahalı özellikle bu ekonomik krizde

 5. oscar :

  bu mesajın yayınlanacağını sanmıyorum ama yinede dayanamıyor yazıyorum .Konu DUFY gömlekleri; malesef bu gömlekler çok kaliteli,neden malesef iyi bir gömlek almak isteyen dufy tercih ediyor.bana dufy gömlek geldiğinde sevinemiyorum.Kullananlar bilir,yada eşleri bilir.ben bekar olduğum için ütümü kendim yapıyorum.Yine 1 dufy gömleğim var,Hediye geldi. çok güzel ama saatlerce ütülememe rağmen bir türlü kırışıklıklarını gideremiyorum.daha önceki dufy marka gömleklerimi sırf ütü zorluğundan dolayı başkalarına vermek zorunda kaldım.bu yüzden kendim hiç tercih etmememe rağmen hediye olarakta olsa malesef bana geliyor ve inanın hediyeye sevinemiyorum.bu gömlekler neden zor ütüleniyor,bunu üretenler bilmiyormu?BU DUFY MARKA GÖMLEKLERİN ÜTÜSÜ ,İNANIN İNSANI CANINDAN BEZDİRİYOR

 6. ÖZGÜR KARAKUŞ :

  dufy güzel ama lütfen slimfit yarım italyan yaka gömlek çeşitlerine biraz önem verin.çeşit bulamıyorum

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.