...

DKNY’da İndirim Sürüyor

Tarzı, çizgisi ve moda anlayışı ile New York’un enerjisini ve yaşam tarzını yansıtan DKNY; 2007 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda indirim sürüyor. New York’u İstanbul ve Ankara sokaklarına taşıyan DKNY, metropol insanlarını alışverişe çağırıyor.

Gardrobınızı DKNY ile donatmanız için son fırsat

DKNY İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda %40’a varan indirim fırsatı ile şıklığı yakalamanın tam zamanı. 13 Ağustos’a kadar sürecek olan indirim fırsatı ile yaz sezonunu DKNY şıklığı ve zerafeti ile kapatın.

DKNY İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda, kendini özel hisseden, hayattan keyif almasını ve ne istediğini bilen, şehirli kadınının şıklığını gündüzden geceye taşırken; özgürlüğüne düşkün, modern, metropol erkeğinin çekiciliğini de ortaya çıkarıyor.
Pırıltılı kumaştan yapılmış elbiselerden küçük, seksi siyah takımlara, değişik dokulardan üretilmiş bolero tarzı ceketlere kadar şık bir insanın gece ve gündüz gereksinimini karşılayacak herşey DKNY’ın İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda yer alıyor.

Parlak renkli ipek elbiseler, “pure koleksiyonundan” dikişi tamamlanmamış hissi veren örme ketenden giysi ve ceketler, bir çift topuklu ayakkabıyla takımlanan spor çantalar, koleksiyonun diğer göz alıcı parçalarını oluşturuyor.

DKNY’ın renkli ve göz alıcı çizgisindeki İlkbahar/ Yaz koleksiyonuna, uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız DKNY İstanbul ve Ankara mağazaları sizi bekliyor.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.