Tita’dan Şehir Yaşantısına Spor Giyim


Modern ve dinamik bayanların giyim tercihi Tita, kendini her zaman rahat hissetmek isteyen bayanlar için spor giyimi şehir yaşantısına taşıyor. Tita’nın spor kıyafetlerindeki koyu renkler, menekşe sarı, kırmızı ve gri ile dans ediyor. Mikro ve makro jakarlar ise sundukları rahatlık ile bayanların vazgeçilmez tercihi olacak.


İş hayatı ya da özel yaşamlarında bayanlar artık mutlaka kendilerini rahat hissedebilecekleri giysileri tercih ediyorlar. Yaşamda rahatlığı yakalamaya çalışan günümüz kadını ise Tita’nın spor giyimi şehir yaşantısına taşıyan kıyafetlerini tercih ediyor. Tita’da renkler arasında kırmızının önemi vurgulanıyor ve gri ile beraber anahtar renk kabul ediliyor. Öte yandan Tita tasarımcıları elektrik mavisi ve sarı renk vurgularına da kreasyonlarında yer veriyorlar. Jazzy–trendy akımı ile 50-60’lı yıllar Amerika’sının tasasız ve keyifli dönemine dikkat çekiliyor.


Tita’nın spor koleksiyonunda koyu renkler, menekşe sarı, kırmızı ve gri ile kontrast oluşturuyor. Mikro ve makro jakarlar ise esneklik ve rahatlık sağlıyor. Şehirde spor giyim ile sportif, şık ve seksi kadın vurgulanıyor.

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar