...

Assortie Vitrinleri Yaza Hazır

Bugünlerde hepimizin hayallerini süsleyen sımsıcak güneş ve masmavi deniz Assortie’nin 2007 yazı için hazırladığı koleksiyona da ilham verdi. Takı ve aksesuar modasını yansıtan tasarımları yazın pırıltılı renkleri ile buluşturan Assortie’nin feminen çizgideki koleksiyonu ile enerji dolu bir yaz yaşamaya hazır olun.

Assortie yaz koleksiyonu ile günün her saatine ve her etkinliğe uyum sağlayacak farklı seçenekler sunuyor. Boyunları, bilekleri süsleyen ahşap ve hasır takılar, yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarı şapkalar, rengârenk plaj terlikleri ve pareolar, çiçek motifleri ile süslü çantalar, gecelerin şık aksesuarı fular ve şallar renk ve desen zenginliği ile göz dolduruyor.

Günlük yaşamın yanı sıra plajda da kullanılabilecek şapkalar ve çantalarda yazı çağrıştıran çiçek desenleri dikkat çekiyor. Assortie’nin birbiri ile uyumlu rengârenk terlik ve pareoları ise plaj şıklığınızı tamamlayacak zarafette. Yazın enerjisini yansıtan ateş kırmızısı çanta, fular ve otantik takılar en sade kıyafeti bile göz alıcı bir gece elbisesine dönüştürecek kadar ışıltı saçıyor. Assortie’nin, bu sezonun trendlerinden izler taşıyan beyaz şapkaları ve el işi şalları da aksesuarda sadeliği tercih edenler için farklı alternatifler yaratıyor.

Yaz coşkusuna eşlik edecek, içimizi kıpır kıpır eden ne kadar takı ve aksesuar varsa hepsine Assortie’nin yaz koleksiyonu ile ulaşmak mümkün… Bunun için Assortie’nin; İstanbul’da Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Bakırköy, Nişantaşı, Büyükçekmece Outlet, Bahçeşehir Prestige Mall, Outlet Park, Ankara’da Karum ve Optimum alışveriş merkezleri, Kızılay, İzmir’de Balçova Selway Outlet Park ve Alsancak, Antalya’da Tesco Kipa, Akka, Deepo ve Laura alışveriş merkezleri, Side, Adana’da Carrefour Alışveriş Merkezi ve Ziyapaşa, Konya, Lüleburgaz Tesco Kipa, Bodrum Kale Cadde ve Cumhuriyet Cadde, Muğla Fethiye, Çanakkale Tesco, Aydın Tesco Kipa, Silivri Maxi City, Çorlu Tesco Kipa, Kocaeli Ncity, Uşak Kipa AVM, Zonguldak Ereğli, Mersin Marina Vista, Eskişehir Kanatlı AVM ve Samsun Yeşilyurt AVM’de bulunan mağazalarından birine uğramak yeterli.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.