...

Beymen ’07 Yaz Erkek

Yıllardır sofistike tasarımları ve kalitesini giyimine önem veren günümüz erkekleriyle buluşturan Beymen’in; kumaşından farklı dikiş tekniklerine, düğmelerinden ipliğine kadar sofistike detaylarla yaratılan ilkbahar/yaz erkek koleksiyonu’nda kalite ve rahatlık ön planda.

Beymen 2007 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu’nun ana renkleri beyaz, bej, krem ve kahverengi tonları. Siyah, lacivert ve gri renkler ise takım elbiselerde kullanılıyor. Koleksiyonda Beymen Erkeği için tasarlanmış vücuda tam oturan düğmeli ve İtalyan yakalı ceketler ve kusursuz takım elbiseler farklı renklerde ve kalıplarda gömlekler, çok şık kravatlar ve kol düğmeleri ile tamalanıyor.

Smokinler zengin çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Yün, ipek kumaşların özel ayrıntılarla birleştiği smokin koleksiyonunda şal yaka smokinler ve iki renkli takımlar ile özel gecelerde Beymen farkı hissediliyor.

Spor grubunda, giyimin vazgeçilmezi olan jean pantolonlar iki ya da üç düğmeli blazerlarla kombinleniyor. Blazer modellerinde ayrıca deri ve süet de kullanılmış. Özellikle bermuda şortlarda gerek renk gerekse model olarak çeşitlilik ön planda. Spor gömlekler ve cepli spor koton pantolonlar, spor montlar, taş rengi ve kahverengi deri ceketler ile tamamlanıyor.


Benzer Gönderiler:

Paylaşım:

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.