Red Apple ‘08 bayan hazır giyim koleksiyonu

RED APPLE sizi yaş ve sınır tanımaksızın, kendi tarzında bütünleşerek her an, her yerde özgün olmaya davet ediyor. Gündüzden geceye giyebileceğiniz zarif modellerde giysiler, ayakkabıdan çantaya uzanan geniş koleksiyonuyla RED APPLE ile farklılığınızı koleksiyonlarla bir kez daha hissedeceksiniz. Türkiye geneline yayılmış mağazaları aracılığıyla, RED APPLE özgü kalite anlayışını genç bir stil ile bütünleştirirken; dünya modasının farklı trendlerini kendine özgü çizgisiyle yeniden yorumlayarak, müşterilerine her sezon içinde kendi kişisel stillerini yaratabilecekleri çok seçenekli bir koleksiyon sunuyor. Koleksiyonlarında renklilik, canlılık ve rahatlıktan ödün vermemektedir

2008 koleksiyonunda, 15 ve üzeri bayanlara hitap eden RED APPLE, saten görünümlü coton kumaşlar, şortlar, özellikle dikkat çekici parçaları arasında yer alan, lycralı kotlar, gençlerde düşük bel ve düşük, orta ve yüksek beli aynı modelde uygulayarak, dar paça kot pantolonlar, yazlık açık renk kotlar, hem gece hem de gündüz için tasarlanmış simli, pamuklu, ipekli, özel gecelerde şık olmak isteyen bayanlara, ipek gömlekler, swarowski taşlarla süslenmiş bady ve kotlar, pantolonlar, yaz kreasyonuna damgasını vuracak renkli rugan çantalar, konbinlerimizi tamamlayan kemerler ve simli koton ürün gruplarımızı oluşturmaktadır.

Red Apple bayan hazır giyim koleksiyonu
Red Apple bayan hazır giyim koleksiyonu
Red Apple bayan hazır giyim koleksiyonu
Paylaşım: Bu haberi sosyal paylaşım ağınıza ekleyin
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Google
 • Live
 • Technorati
 • Mixx

1 Yorum to “Red Apple ‘08 bayan hazır giyim koleksiyonu”

 1. zerrin :

  red apple her zaman bir numara …!kaliteyi şıklığı,rahatlığı ve giyinmenin zevkini bize yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ederim…yalnız fiyatlarda biraz daha uygunluğu sağlarsanız,mağazalarınızı daha sık yoklıyacağımızdan emin olabilirsiniz….SAYGILARIMLA ZERRİN

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.