...

JESSİCA DAFER masum ama seksi

Jessica Dafer koleksiyonuJESSİCA DAFER masum ama seksi, rahat ama farklı, tasarımları ile günün her saatinde şık olmanızı sağlıyor. Feminen ama romantik olmanın ayrıcalığını veriyor. 3 Konsept İth. İhrc. ve Tic. Ltd. Şti. markası olan JESSİCA DAFER ‘in firma sahibi ve tasarımcısı Ferda ÜSTER, Faransız kadınlarını giydirdikten sonra, şimdi Türk kadınlarını giydiryor. Hazırladığı koleksiyonunda Hint sitili çizgileri, Fransız asaletini birleştirdi. 2008 “Yaz Güneşi” koleksiyonu, 150 modelden oluşmaktadır. Koleksiyonda ürün grupları elbise-ceket-etek-pantalon gruplarından oluşmaktadır. Renklerde siyah, beyaz, lacivert, yeşil, fuschia ve diğer renkler kombine edilmiştir.

JESSİCA DAFER gece ve gündüzünüze ayrı şıklık katan modelleri ile yazın güzelliğini üzerinize taşıyacak.

JESSİCA DAFER çok ince örgüleri, el işleme boncuklar, dandel aksesuarlar ile trikoda, başarı ile sunan seçkinliğini ön plana çıkarmaktdır. Özel seçilmiş ipek, saten, vual, şifon kumaşlar ile şıklıkta farklılık yarattı.

JESSİCA DAFER 35 – 55 yaş aralığına, J’D Collection 25 – 45 yaş aralığı A ve B grubundaki bayanlara hitap etmektedir. JESSİCA DAFER Fransa ‘da satışı 20 noktada, dünyada 10 ülkede ve Türkiye geneli 350 satış noktası ve Boyner, Atalar ve Gusto mağazalarında sizleri bekliyor. Ayrıcalıklı tarzınız ve sitilinzi varsa JESSİCA DAFER modellerinde yakalayabilirsiniz. Rahatlığı, zarafeti, şıklığı simgeleyen tasarımları ile dikkat çekiyor. İş yaşamı ve özel hayatınızda, sitilinizi yansıtan modelleri JESSİCA DAFER ‘de bulabilirsiniz.

Jessica Dafer koleksiyonuJessica Dafer koleksiyonuJessica Dafer koleksiyonuJessica Dafer koleksiyonuJessica Dafer koleksiyonuJessica Dafer koleksiyonu

Jessica Dafer koleksiyonu

Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.