...

Pastel’den ruj sürme taktikleri

Pastel ruj

En eski çağlardan beri kadınlar ruju yanlarından ayırmıyorlar, hiç makyaj yapılmadığı takdirde bile bir ruj sürüp çıkmak kadınların vazgeçilmezi. Pastel ruj

Ruj kadar özel bir kozmetik markası olan sektörde en fazla renk seçeneğine sahip PASTEL 125.yıla özel ruj sürme tüyoları veriyor.

Dudaklarınız istediğiniz etkiyi yaratıyor mu?

Belki bilmiyordunuz ama ruj sürmenin de taktikleri var. Dudaklarınızın renginin kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız, bu listedeki adımları takip edin!

Dudak koruyucu sürün! Ruj sürmeden önce dudaklarınıza mutlaka dudak koruyucusu uygulayın. Bu rujun dudağınıza daha kolay sürülmesini ve dudağınızda daha uzun süre kalmasını sağlar.

Dudak kenarlarına pudra sürün! Eğer yüzünüze pudra sürecekseniz, dudak kenarlarınıza da pudra sürebilirsiniz. Böylece rujun akma riskini azaltmış olursunuz.

Rujunuzu sürmeden önce mutlaka dudak kalemi kullanın! Rujunuza yakın renkte bir dudak kalemiyle dudaklarınızın kenarlarını çizin. Daha sonra da bütün dudağınızı aynı kalemle boyayın. Son olarak da rujunuzu uygulayın. Dudağınızdaki fazla ruju almak için bir peçeteyle dudaklarınıza hafifçe dokunabilir, ya da parmağınızı dudaklarınızın arasına alıp hafifçe sıkabilirsiniz.

Artık dudaklarınızla büyülemeye hazırsınız…

Benzer Gönderiler:

Paylaş, sosyalleş!

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.