...

Cymbeline gelinlik 2008 Koleksiyonu

Cymbeline gelinlik koleksiyonu

Cymbeline koleksiyonu: Tutku, yetenek ve cesaret…

Orijinal tasarımları ve kalitesiyle gelinlik dünyasının en önemli markalarından biri olarak bilinen Cymbeline Nemours’da bulunan imalathanesinde dünyanın dört bir yanındaki gelin adaylarına büyük gün için kusursuz tasarımlar hazırlamaya devam ediyor. Kanada’dan Japonya’ya kadar yüzlerce Cymbeline butiği vazgeçilmez Fransız stilini gelinliğe yansıtıyor.

Avant-garde kesimler ve işlemeli kumaşlarla göz alan Cymbeline markası gelinliklerini tasarlarken, gerçek araştırma laboratuarlarında, Fransa’nın en iyi ve aynı zamanda dünyadaki profesyonel markaların tercih ettiği en özel kumaşları seçiyor. Grafik etkisi yaratan danteller, organze dokumalar, pastel tonlar veya ten üzerinde nakış izlenimi veren, saten üzerine işlemeler… Cesur çizgilerle tasarlanan gelinlikler dantelle buluştuğunda ortaya tesadüfe yer vermeyecek kadar iddialı sonuçlar çıkıyor. Çizgiler ve gelinliklerin duruşunu asilleştirmek için belirlenen temalar arasında dengeli bir bağ kurulması için gerekli olan ustalık, tutkuyla perçinleniyor. Arkadan bağcıklı korseler, Calais veya Chantilly danteli… Her yıl koleksiyonlarda sırayla orijinal, sade, cesur ve çok romantik temalar üzerinde duruluyor.

Cymbeline gelinlik 2008 Koleksiyonu
Tutku… İşte Cymbeline 2008 koleksiyonunun yaratıcılarına ilham veren duygu… Hassasiyet ve gururun karışımını yansıtan “Almodovar” kadınına, gölgelerin arasından aniden beliren bir matador silüeti göz kırpar. İşte bu matador 2008 koleksiyonuna imza atan üç farklı kadının, aynı duyguları farklı farklı yaşayışlarının simgesidir.

Cymbeline gelinlik koleksiyonu Cymbeline gelinlik koleksiyonu
Cymbeline gelinlik koleksiyonu Cymbeline gelinlik koleksiyonu

 
 

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.