...

G-Star ilkbahar-yaz trendleri

G-Star ilkbahar-yaz trendleriG-Star yeni sezon koleksiyonunda, şık sokak giyiminde öncü kimlik üstlenecek bir denim ustalığı sunuyor.

G-Star tasarım ekibi, bu sezon da benzersiz detaylarla bezeli, özel ve farklı koleksiyonu ile G-Star tutkunlarını mutlu ediyor.

G-Star İlkbahar – Yaz 2008 Koleksiyonu, denimde bir çok yeni yıkamayı ve özelliği de beraberinde getiriyor; ham, işlenmemiş denim kumaş, vintage detaylar ve çeşitli renklerdeki gölgelemelerin görüldüğü, ham ve siyah renkten ekstra ağartılmış ve beyaza giden renkler..

G-Star Kadını
G-Star, farklı giyinmeyi seven kadınlar için yeni sezonda 3 yeni geniş kesimli denim modeli sunuyor. Bu modelden sezona damgasını vurması beklenen “Lumber Fit”, tasarımcılar arasında “erkek arkadaşımın pantolonu” olarak da anılıyor. Diğer bir model olan yüksek belli ve çizme kesim paçalı “Q-Fit”i, yüksek bel ve geniş paçalı “Oversized Chino Fit” takip ediyor.

G-Star ilkbahar-yaz bayan modası  G-Star ilkbahar-yaz bayan modası

G-Star Erkeği
G-Star erkekleri bu sezon mutlaka bir “Harver pant” edinecekler. Bu model klasik 5 cepli jean ile işçi pantolonunun birleşmesinden oluşuyor. Aynı tarzda hazırlanan “Lumber pant” ise, 1875 yılında maden işçilerinin giydikleri pantolon modelinin orijinal detaylarla modernleşmiş hali.

Tipik G-Star tasarımlarına eklenen, erkekler için “Zip men Jack Pant”, kadınlar içinse “Spark pant” G-Star’ın “denim mimarı” şöhretini pekiştiriyor.

G-Star ilkbahar-yaz erkek modası  G-Star ilkbahar-yaz erkek modası

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Google Bookmarks
 • Live
 • Technorati
 • Mixx

1 Yorum -> “G-Star ilkbahar-yaz trendleri”

 1. murat :

  ya ben afyonluyum g-star bayilik almak istiyorum nasıl alacam…!!! magaza acmayı düsünüyorum

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.