Claire’s 2008 sezonu trendleri

Claire's 2008 İlkbahar - Yaz Aksesuar Koleksiyon

Dünyanın en büyük aksesuar zinciri Claire’s’in metalik renklerin ağırlıkta olduğu 2008 yaz koleksiyonu ile geleceğin renklerini üzerinizde taşıyın

Orijinal ve farklı tarzların markası Claire’s, 2008 yaz sezonunda metalik renklerin hâkim olduğu koleksiyonu ile yine çok konuşulacak. Dünyanın en büyük aksesuar zinciri Claire’s ’in 2008 yılı ana temasını “Geleceğe Yolculuk” olarak belirlediği koleksiyonunda yer alan farklı renk ve tasarımdaki ürünler bu yaz göz kamaştıracak. “Geleceğe Yolculuk” teması altında ürünler; Metalik Evrim, Geleceğin Yansıması, Renklerin Etkisi, Doğanın Saflığı ve Boyutlarda Limit Aşımı olarak farklı kategorilerde adlandırılıyor.

Metalik renklerin yanı sıra, altın ve gümüş renklerin de ağırlıkta olacağı yeni tasarımlar ile Claire’s tutkunları güneşi bile kıskandıracak. Farklı tarzların mükemmel tamamlayıcısı Claire’s aksesuarları yaz ruhunu yansıtan floresan renkleri ile yaz kadar canlı ve coşkulu. Claire’s mağazalarında bu yaz yıldız, geometrik ve piramit şeklindeki aksesuarlardan tahta ve metal aksesuarlara kadar tarzınıza uygun birçok ürün bulabilirsiniz. Şıklığınızı tamamlayacak en önemli aksesuarlardan biri olan çantalar, bu sezon hem büyük hem de küçük modelleriyle Claire’s mağazalarında yerini alıyor.

Yaz günlerinde saçlarınıza daha renkli bir hava katacak çeşit çeşit saç aksesuarları arasından hangisini seçeceğinize karar vermekte zorlanacaksınız.

Claire’s güneş gözlükleri ilk kez Türkiye’de

En moda aksesuarların yer aldığı Claire’s ’te bu yaz ilk kez güneş gözlükleri de moda severlerin beğenisine sunuluyor. Ayakkabı koleksiyonunu da genişleten markanın özellikle yaz terliklerinin büyük ilgi göreceği şüphesiz. Romantizmin sembolü pastel renklerin de unutulmadığı yaz koleksiyonu, gündüz olduğu kadar sıcak yaz gecelerinde de ışıldamak isteyenlere hitap ediyor.

Paylaşım: Bu haberi sosyal paylaşım ağınıza ekleyin
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.