2008 Que koleksiyonu baştan çıkarıyor

Que Bayan KoleksiyonuCesur, bedeniyle barışık, çok yönlü, dilediği gibi yaşayan kadın ve erkeğin kendini ifade ettiği yepyeni marka Que, özgün ve baştan çıkarıcı koleksiyonuyla 2008 yazında da cesur tasarımlar yaratmaya devam ediyor!

POSTMODERN QUE KADINI

Que 08 Yaz Kadın Koleksiyonu, teknolojinin modaya müdahalesini tasarımlarına taşıyor. Yenilikçi, cesur ve şaşırtıcı Que 2008 yaz koleksiyonunda post modern çizgiler ön plana çıkıyor. Tasarımlarda hacimlerle oynayan yaratıcı stiller dikkat çekerken, renklerde ise tanımlanamayan ana renkler kullanılıyor. Koleksiyon, geçmişi detaylarda yaşatıyor.

Farkında olan ve fark edilen Que kadını, tasarımların farklı yorumlandığı baştan çıkartıcı koleksiyonuyla 08 yazında da cazibesini göstermekten çekinmiyor. Que’nun birbirinden özgün kıyafetleri ise gümüş aksesuarlarla tamamlanıyor.

QUE ERKEĞİNDE TASARIM ÖN PLANDAQue Erkek Koleksiyonu

Que erkek koleksiyonu, haftaiçi ve haftasonu rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlardan oluşuyor. Que erkeğinin 08 Yaz Koleksiyonu’nu tasarım ağırlıklı mimari projeler ve hi-tech ürünler gibi estetik anlayışının getirdiği rafine ve dar siluetler oluşturuyor.

Modayı hayatının bir parçası olarak gören, materyal ve tasarım anlayışını, giyim tarzına yansıtmak isteyen erkeğin markası Que, 08 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda gerçekçiliği vurgulayarak stil ve detay oyunlarını ön plana çıkartıyor.

Que Bayan Koleksiyonu Que Bayan Koleksiyonu
Que Erkek Koleksiyonu Que Erkek Koleksiyonu

Paylaşım: Bu haberi sosyal paylaşım ağınıza ekleyin
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Google
 • Live
 • Technorati
 • Mixx

1 Yorum to “2008 Que koleksiyonu baştan çıkarıyor”

 1. TİMUÇİN :

  SİTE GÖRÜNTÜ AÇISINDAN VE GRAFİK AÇISINDAN GAYET BAŞARILI TEBRİK EDERİM . FİYATLARI İLE İLGİLİ BİR BİLGİ VERİLMEMİŞ YADA BEN SİTE İÇERİSİNDE BULAMIYORUM BUNULA İLGİLİDE BİLGİ EDİNMEK İSTİYORUM SAYGILARIMLA İYİ ÇALIŞMALAR.

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.