Puma Lydia Holiday Bag

Güzelliği ve sıra dışı stili ile dünyaca ünlü magazinlerin kapaklarını süsleyen Lydia Hearst, başarılı modellik kariyerinin ve stil ikonu imajının yanı sıra tasarım sanatçılığında da ne denli başarılı olduğunu kanıtladı.
Spor ve günlük yaşamın en şık tercihleri arasında yer alan PUMA, geçtiğimiz yıl Lydia Hearst’e çizdirdiği PUMA Lydia Bags ile New York Moda Haftası’nın en çok konuşulan tasarımına imza atmıştı.
Satışa sunulmasının üzerinden geçen kısa zaman içerisinde, dünya moda çevreleri ve starlar tarafından oldukça ilgi gören PUMA Lydia Bag’in, yeni versiyonu olan “Lydia Holiday Bag” için PUMA ve Lydia Hearst bir kaz daha bir araya geldi.

PUMA klasikleri arasında yer alan French 77 Raket çantasından esinlenerek tasarlanan Lydia Holiday Bag, yeni yorumu ile oldukça dikkat çekici, şık ve göz alıcı detaylara sahip. Lydia Hearst’in lüks, eğlenceli ve baş döndürücü tarzını yansıttığı yeni tasarım, daha önceki Lydia Bag’ler gibi çok az sayıda ve limitli olarak üretildi.

“Moda sanatın yaşayan halidir. Modayı da sanatı da çok seviyorum. PUMA ile yaptığım işbirliği kendi vizyonumu hayata geçirmek için çok önemli bir fırsat oldu” diyen Lydia Hearst; PUMA için tasarladığı Lydia çantasının mükemmel başarısına, tatiller ve hafta sonu seyahatleri için özel olarak hazırladığı PUMA Lydia Holiday Bag ile devam ediyor.

Krom-gümüş detaylara sahip asfalt grisi ve parlak mavi detaylara sahip siyah olmak üzere iki ayrı renk alternatifi olan Lydia Holiday Bag, anahtarlık asma yerleri ve göz alıcı küçük aksesuarları ile sofistike tarzın yeni ikonlarına hitap ediyor.

İstinye Park AVM, Akmerkez ve Beyoğlu PUMA mağazalarında, sınırlı sayıda satışa sunulan Lydia Holiday Bag; PUMA tutkunlarını ve Lydia hayranlarını heyecanlandıracağa benziyor.

Paylaşım: Bu haberi sosyal paylaşım ağınıza ekleyin
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.