Freeze ‘den Yeni Yıl Süprizi

Freeze yeni yıl süpriziFreeze ‘den Yeni Yıl Süprizi İkinci Freeze ‘e, %50 İndirim

Freeze 24/7 Ürünleri ile Yılbaşında Tüm Gözler Üzerinizde Olacak.

Yılbaşında şıklığınızla olduğu kadar cildiniz ve makyajınızla da göz kamaştırmak isteyenlerden misiniz? O halde Freeze 24/7 ürünleri tam size göre.

Üstelik çizgi ve kırışıklıkları anında gideren, nemlendiren, yenileyen, gençleştiren ve dolgunlaştıran Freeze 24/7 ürünlerinden herhangi birini alana, ikincisi % 50 indirimli.

YENİ YIL ÖPÜCÜĞÜNDE DOLGUN DUDAKLARINIZLA
HERKESİ ŞAŞIRTIN !…

Harika renklerde, ıslak ve parlak görünümlü, dolgun, seksi dudaklara sahip olmak artık Freeze 24/7 PlumpLips IceSticks ile çok kolay.

Freeze yeni yıl süprizi
Temiz, kuru dudak yüzeyine istenilen sıklıkta uygulanabilen, fırçayla beş saniye masaj yapıldığında sonuçları saatlerce süren PlumpLips IceSticks şimdi de yılbaşına özel 4’lü seti ile karşınızda.

Freeze 24/7 PlumpLips IceSticks’ler ile yılbaşı gecesinde dudaklarınız konuşacak.

Ruj veya parlatıcı altında da rahatlıkla kullanabileceğiniz Plump Lips’i dünyaca ünlü sanatçılar Catherine Zeta Jones, Hillary Duff, Katie Holmes, Penelope Cruz, Renee Zellweger gibi isimler kullanıyor…

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Freeze 24/7 Go Instant Smoother&Brightener

Freeze 24/7® & GO INSTANT SMOOTHER &BRİGHTENER hızlı pürüzsüzleştirici ve canlandırıcı etkisiyle cildinizi anında pürüzsüzleştiriyor.

Freeze yeni yıl süpriziTercihe göre ister makyaj altına ister de makyaj üstüne sürülen, cilt kusuru görünümlerini anında ortadan kaldıran Freeze24-7®& GO INSTANT SMOOTHER &BRİGHTENER yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde kusursuz cilt ve makyajıyla da adından söz ettirmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Freeze 24/7 PlumpLips Lip Plumper, Freeze24-7® & GO INSTANT SMOOTHER&BRİGHTENER ve tüm Freeze 24/7 ürünleri Boyner, Boyner Beauté ve Beymen mağazalarında. Üstelik ikinci ürüne %50 indirim fırsatıyla.

Paylaşım: Bu haberi sosyal paylaşım ağınıza ekleyin
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.