Doğaya yolculuk

Küresel ısınmanın etkisiyle aşırı sıcaklardan bunalmış ruhumuzun, Sonbahar serinliği eşliğinde kendini doğada arayışının hikayesi Sevenhill tasarımlarıyla ifade ediliyor.

SEVENHILL 07/08 Sonbahar Kış bay bayan koleksiyonu yaratıcı tasarımlarıyla performans ve şıklığı buluşturarak dinamik bir konsept sunuyor.

Şimdi bu şık ürünlere Yapıkredi, Akbank, İş Bankası, Vakıf Bank, Bank Asya, Garanti Bankası ve Finans Bank kredi kartlarına 4 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz. SEVENHILL 07/08 Sonbahar Kış koleksiyonunda doğanın yaşamımızdaki sakinliği, huzuru ve şehir karmaşasından uzak rahatlığı işlendi. Yoğun çalışma temposuna karşı ruhun ve bedenin ihtiyacını karşılayan konseptimizde eskimeye yüz tutmuş duygular ve romantizmin tüm etkilerini göreceğiz. Koleksiyonda zamanla solmuş romantik pembe, sonbahar yeşili ve ağaç yaprağı tonları en çok göze çarpan renkler arasında yer alıyor. SEVENHILL 07/08 Sonbahar Kış koleksiyonunun ilham kaynağı doğallık ve sadelik.

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.