Fabrika’da Pozitif Enerji

Fabrika Yeni Sezonda Enerji Dolu Tasarımlar Sunuyor.

Çalışan genç kadın ve erkeğin markası Fabrika, genç, yaratıcı, üretken ve enerji dolu ritmiyle iş ve iş dışında rahatlıkla kullanılabilen tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Fabrika 07/08 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu’nda danteller, kürkler ve deriler; ceket içlerinde, bluz ve trikolarda kendini gösteriyor. Gri, metal ve gümüşün öne çıktığı Sonbahar Kış sezonunda, altın aksesuarlar, deri efektli apreler, yıkamalar, siyah ve gri denimler ağırlıklı olarak kullanılıyor. Derilerde, timsah baskıları dikkat çekerken; uzun tuniklerin altına giyilen taytlar, skinny jeanler ve bel hizasında duran kemerler trençkot ve uzun paltolarla kombinleniyor.

Koleksiyonun olmazsa olmazlarının başında bermudalar, yüksek bel pantolon ve etekler geliyor.
İri kollar, iri yakalar, sigara pantolonlar, yün kumaşa kapitoneler, kapişon ve pileler Fabrika 07/08 Sonbahar Kış Kadın koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Banu Bornovalı imzalı Fabrika 07/08 Sonbahar Kış Koleksiyonu 5 renk grubundan oluşuyor.

Acı kahvelerin pembelerle, gri kahvelerin uçuk mavilerle kombinlendiği Naturel grubunda; saten üstüne çiçek baskılı elbiseler romantizmi öne çıkartıyor. Kroko baskıların hakim olduğu temada, deri etekler trikolarla birlikte çarpıcı bir görünüm yaratıyor. Daha casual bir grup olan ve hakilerin başrolde olduğu Hiyerarşik temasında; kamuflaj deseni futuristik yorumuyla dikkat çekiyor. Denimlerin ağırlıkta olduğu, lacivert ve mavinin sıklıkla kullanıldığı Semavi temasında ise; parlak jeanler, skinny jeanler ve dokuma efektleri göze çarpıyor. Lacivertin en koyu halinin kullanıldığı temada, koyu yeşiller mavilerle kombinleniyor. Mistik temasında; takımlar, saten etek ve bluzlar antrasitten başlayan ve uçuk griye doğru giden renk skalasıyla karşımıza çıkıyor. Son olarak Evrensel temasında; siyah ve beyazın hakimiyeti dikkat çekiyor. Abiyelerin, bolero ve kürklerin yer aldığı grupta siyah ve mor kombinasyonları kullanılıyor.

Hakan Akkaya imzalı Fabrika 07/08 Sonbahar Kış Erkek koleksiyonu’nda slim fit silüet ön planda. Deri ve süetin sıklıkla göze çarptığı koleksiyonda, parlak efektler kullanılıyor. İş hayatında, erkeğin tüm gününü rahatlığından ödün vermeden geçirebilmesi, tasarımların genel yapısını oluşturuyor. Koyu renklerin öne çıktığı koleksiyonda kendinden desenli ve düz takımlar dikkat çekiyor. Koleksiyon 5 ana gruptan oluşuyor.

İlk grup olan Ambitious Grey, Fabrika’nın bussiness odaklı en geniş bölümünü oluşturuyor. Gri ve antrasitin hakim olduğu temada, bordo ve beyaz renklerin kombinasyonu öne çıkıyor. Çalışan plaza erkeklerine hitap eden grupta, trençkotlar, takım elbiseler, trikolar, tek ceketler ve jeanler öncelikli olarak dikkat çekiyor. Camel ve hakinin kullanıldığı Authentic Khaki ise; casual tasarımlardan oluşuyor.

Gruptaki tasarımlar, tüm hafta sonu aktiviteleri için uygun alternatifler sunuyor. Cesur Contemporary Brown; kahverenginin hakimiyetini business ve casual olarak ikiye ayırıyor. Grubun genelini yün ipek ve kaşmir karışımlı kumaşlardan takım elbiseler, trikolar, tek ceket ve pantolonlar oluşturuyor. Distinguished Blue’da; lacivert ana renk olarak kullanılıyor. Yüzde yüz yün ve yün ipek karışımlı kumaşların kullanıldığı grupta gömlek renkleri kış aylarına doğru saks mavisine bürünüyor. Vazgeçilmez siyah ve beyazın uyumunu takımlarda ve smokinlerde sergileyen Glamour Black ise; kendi içinde klasik, casual ve business olarak üçe ayrılıyor. Derilerin ve trençkotların ön plana çıktığı Glamour Black, davetler için alternatifler sunuyor.

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar