...

Osse’dan yeni koleksiyon

Güneş gözlüğü ve optik gözlükte farklı tasarımlarıyla her sene sektöre yön veren osse, 2007-2008 sonbahar kış gözlük koleksiyonuyla, çarpıcı ve iddialı görünmeyi sevenlere hitap ediyor.

Güneş gözlüğünde kemik ve büyük çerçevelerin ağırlığını hissettirdiği koleksiyon, kış trendlerini yüzünüze taşıyor. Senenin retro modasına ayak uyduran OSSE, özellikle yuvarlak camlı modelleriyle 70’lerin ruhunu yansıtıyor. Birkaç sezondur hayatımızda önemli bir yer işgal eden taşlı aksesuar modasını bu sezon da koleksiyonuna taşıyan marka, ışıltılı tasarımlardan hoşlananlara hitap ediyor. Farklılık olarak gözlük saparında kullanılan motiflerse gözlük modasına yeni bir efekt kazandırıyor. Koyu kahve, siyah ve açık kahve tonlarının ağırlıkta olduğu modeller kışın sonbahar ve kış renkleriyle paralellik gösteriyor. Degrade ve polarize camların sıkça kullanıldığı Osse, sofistike görünmeyi seven, şehirli, kadınlara hitap ediyor.

Optik koleksiyonunda oldukça iddialı olan OSSE, çift saplı gözlük tasarımlarıyla farkı ve tarzı aynı anda yakalamak isteyenler için alternatifler sunuyor. Yüzde hissedilmeyecek kadar hafif, çerçevesiz cam modellere bu sene oldukça ağırlık veren marka pembe, su yeşili ve mor tonlardaki saplarıyla soft bir görüntüden hoşlanan için ideal modeller sunuyor. Taşlı optik tasarımlarıyla bakışlarınızı çarpıcı kılan OSSE, bu kış birbirinden farklı model ve renk seçenekleriyle feminen yüzler yaratıyor.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Google Bookmarks
 • Live
 • Technorati
 • Mixx

1 Yorum -> “Osse’dan yeni koleksiyon”

 1. aslı :

  gerçekten osse muhteşem bir koleksiyon hazırlamış gözlüklerine hayran kaldm tebrikler..

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.