...

Ermenegildo Zegna Şıklığı Şimdi Size Özel

11 – 12 – 13 Eylül tarihlerinde İtalya’dan gelecek olan uzman terzinin; Ermenegildo Zegna Nişantaşı mağazasında müşterilere kişisel servis vereceği Özel Sipariş Döneminde, %20 fiyat farkı talep edilmeyecek.

1970’ten bu yana; dünyanın dört bir yanındaki mağazalarında hizmet veren Ermenegildo Zegna’nın, müşterilerinin özel talepleri ve zevklerini ifade eden kıyafetlerinin İtalya’dan gelen uzman terzi tarafından hazırlandığı Özel Sipariş Servisi 12 – 13 – 14 Eylül tarihlerinde Ermenegildo Zegna Nişantaşı mağazasında hizmet verecek.

Yüzlerce kumaş seçeneği
Ermenegildo Zegna Özel Sipariş Günleri’nde, hizmetten yararlanmak isteyen müşterilere; takım elbise, ceket ve pantolon siparişleri için High Performance, Traveller, 15 Milmil 15 ve Trofeo gibi Ermenegildo Zegna Yün Fabikası’na özel 450’ye yakın kumaş seçeneği sunuluyor.
Kumaşlar klasik ve spor olmak üzere iki koleksiyondan oluşuyor.Özel Sipariş gömleklerde ise 150’yi aşkın kumaş seçeneği yer alıyor.

Kişisel zevke göre dikiş
Özel Sipariş Günleri’nde Ermenegildo Zegna Nişantaşı mağazasında zevkine ve tarzına göre özel kıyafeti diktiren müşterilerin; ölçü alınması işlemini gerçekleştiren görevliler, özel eğitimden geçiriliyor. Kişiye özel dikilen ve terzilik geleneğinin ön plana çıkarıldığı ceket, pantalon, gömlek ve kravatlar 4-5 hafta gibi kısa bir sürede teslim edilebilecek.

Ermenegildo Zegna Özel Sipariş Döneminde takım elbise ya da ceketin; monopeto veya kurvaze olması, yırtmaç sayısı, düğme ve ceplerin detayları, astarın rengi, düğme ilikleri gibi ayrıntılara kişiler bizzat karar verebilecekler. Gömleklerde yaka modeli, kol ağızlarının düğmeli veya manşetli olacağı, istenirse isim ve soyadının başharflerinin nereye işleneceğine karar verilirken; 60 adet jakarlı ipek kumaş arasından özel olarak diktireceği kravatın genişlik ve uzunluğunu kişisel tercihe göre belirlenecek. Pantalonlarda da pili detayları, fermuarlı ve düğmeli olması, ceplerin ve astarın detayları yine kişinin kendi isteğine göre belirlenecek.

İstinye Park’ta Ermenegildo Şıklığı

Uluslar arası lüks erkek giyim markası Ermenegildo Zegna, İstinye Park Alışveriş merkezinde yeni bir mağaza açıyor. İstanbul’daki ikinci Ermenegildo Zegna Mağazası olacak mağazanın Ekim 2007 tarihinde açılması planlanıyor.

Benzer Gönderiler:

Paylaşım:
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Technorati
  • Mixx

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar
ModaModa.net Forumları Açıldı!
Forumlarımıza üye olarak giyim ve moda konusunda üyelerimiz ile bilgi paylaşabilirsiniz. ModaModa.net Forumlarına gitmek için burayı tıklayınız.

Önemli Not : modamoda.net'de haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.